Lista ocen Fiat Siena 1.2 i 82KM 60kW 1997-2002 (254)

~BuLi
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Jak na samochód za 30000 sprawuje sie idealnie. Bez poważnych usterek ograniczajacych mozliwości eksploatacyjne.
3,7
~zibi1978
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Jak na te cene dostajemy niezle wyposazone auto (wersja HL),ekonomiczne na PB i Lpg,dosc dynamiczne,tanie w eksploatacji,i ubezpieczeniu,generalnie duze auto rodzinne z wielkim bagaznikiem 500l,przecietna rodzina bez problemu poradzi sobie z utrzymaniem tego auta,jak rowniez z naprawami (duzy wybor zamiennikow)Generalnie jestem b. zadowolony,jak kiedys bede go sprzedawal to tylko znajomemu,szkoda oddac w obce rece tak fajne autko :)Generalnie...
~Tomek O.
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Ogolnie jednak jestem z tego autka zadowolony. Ma ono kilka minusow to fakt, ale za ta cene nie dostanie sie na pewno nic wiekszego, z lepszym silnikiem, i z tak ogroooomnym bagaznikiem. Zakladajac LPG traci sie na osiagach, ale finansowo to duza ulga. Ogolnie wiec ludziom ktorzy gdzies maja male niedorobki, a potrzebuja fajnej furki na dojazdy do pracy i wyjazdy wakacyjne - polecam
3,6
~focus
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Lubię to autko, mimo że czasem poważnie mnie denerwuje (zwłaszcza po wizytach w ASO). Potrafi jednak dać -co rzadkie w autach tej klasy o takiej pojemności silnika- przyjemnośc z jazdy okupioną umiarkowanym zużyciem paliwa. W razie czego posłuży za niewielą ciężarówkę (spory, choć nieforemny bagażnik). Opinie o wyglądzie są różne, mi akurat odpowiada taka "brzydota". Nic tylko opuścić szyby, włączyć jakiś CD i w miasto;)
4,1
~Roger krzysio2@wp.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Auto spełnia moje oczekiwania,tani w eksploatacji/spalanie,ubezpieczenie-niska pojemnosc/Osiągi wystarczające do dynamicznej jazdy,zawieszenie spełnia dodrze swą role,potrzebny by był większy rozstaw osi/komfort/.Denerwuje pseudo oszczędnosciwa polityka dotycząca jakości wykończenia wnętrza/ile kosztuje zegarek elekt. -brak w /wersji EL/czy osłona na hamulec ręczny ?!Lakier tradycyjnie nie najlepszej jakości/doświadczenie z CC/Opony fabryczne...
~Zient@l
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Jako samochod dla rodziny czy jazdy pomiescie jak i na zakupy polecam bardzo serdecznie nie pozałujecie napewno .
3,5
~Jojek
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Zgrzeszyłbym gdybym miał narzekać na ten model z gamy produktów fiata. Jak na tamte czasy za cenę 33. 200 złotych nabyłem całkiem przyzwoite autko które sprawia mi do dzisiaj sporo przyjemności z jazdy nim. Poprawiłem nieco wizerunek pojazdu poprzez zamontowanie na nim spoilera na bagażniku, aluminiowych felg oraz obrysówek na zderzakach - a`la volvo - co sprawiło, że to autko podoba mi się jeszcze bardziej.
4,1
~gp1605@poczta.onet.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Mam auto od nowości i oceniam je dość dobrze. Silnik chodzi bardzo dobrze, skrzynia biegów również. Drobne usterki mogą się zdarzyć wszędzie, nawet w autach z wyższej półki. Jego zaletą jest duży bagażnik. Byłem z nim w różnych miejsczach Europy i nigdy nie miałem z nim problemów. Problemów również nie ma z zapakowanie się. Samochód polecam młodym rodzinom z małym dzieckiem. Jest tani w utrzymaniu, a do bagażnika zapakujecie cały wózek i kilka...
~MUDAP - z kącika Palio Siena
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Furka nówka kosztowała mnie 30 000 pln - przebieg 64 000 km - awarii brak - życzę każdemu takiego FIACIORA - a to tylko SIENKA 1.2 EL
~toban@poczta.onet.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Na początku byłem zachwycony, taki ekonomiczny, nic się nie psuje ale z biegiem czasu entuzjazm opadł... Jednak nie jest to taki zły samochód jak to opisują jego nieposiadacze.