Lista ocen Fiat Siena 1.2 i 82KM 60kW 1997-2002 (110) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 144 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek O.
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Taaaa to jest chyba glowny moj problem. Ciagle cos skrzypi, piszczy, zgrzyta. Elektryka swiruje rowno - nagle nie ma pozycyjnych, za jakis czas te wracaja a nie ma nawiewu i w kolko. Ostatnio bez nawiewu jezdzilem przez ponad miesiac. Umowilem sie w koncu z mechaniorem, zapalam fure, pyk i dziala wszystko, nagle samo sie wlaczylo po miesiacu bezczynnosci - gorzej ze jest zima i jak nagle (odpukac) znowu padnie to bede mial problem.
~Janek W.
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Po prosu niezawodny samochód - rewelacja jak rozmawiam ze znajomymi którzy mają "niezawodne" niemieckie marki to śmieję się na głos. Ja dosłownie tu nie robię nic. A znajomi mają Ople, VW, Audi i ładują w samochody po 5000zł i są zadowoleni z bezawaryności :) - snobizm po prostu. Dla mnie niezawodność objawia się tym iż wymieniam tylko filtry i olej na rocznym przeglądzie i jak na razie tak jest.
~serek@buziaczek.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
urwane cięgno klamki z przodu, zaczepy skajowej osłonki na drążek skrzyni biegów, linka cięgna klapy silnikowej, plastikowe uchwyty reflektorów przyczęstych wymianach żarówek, całkowicie przerdzewiał uchwyt gaśnicy przy fotelu kierowcy, dwukrotnie wymieniałem cały układ wydechowy, który rdzewieje niepomiernie i wiele in.
~BuLi
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
jak na 7 letnie auto prawie wcale sie nie psuje. Leko skrzypia drzwi-wina wypadku. czasami zacina się tylna klapa(byc może efekt wypadku-przedtem sie nie zacinała) Raz zacięła się klapa silnika. Wysiadł bezpiecznik wiatraka. Firmowe pokrowce do kitu-ale co to ma wspolnego z samochodem:)
~januusz
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
mam go od nowości i do tej pory wymieniłem zbiorniczek płynu chłodniczego dodam tylko że rok po zakupie ok 3000km założyłem gaz i haka i jeżdzę do tej pory bez żadnej usterki rdzy też nigdzie nie ma. Wymiana oleju iświec zgodnie z książką serwisową (samemu)i cieszę się z jazdy
~Jojek
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Czepiłbym się tylko opadającej klapy bagażnika, co jest spowodowane albo słabym naciągiem sprężyny przy zawiasach albo ogólnie złą konstrukcją mechanizmu zamykającego. Aha, zacinają się od czasu do czasu wycieraczki gubią rytm pracy ( przerywacz ).
~fedele
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
przez siedem lat popsula sie skrzynia, sprzeglo, wskaznik paliwa, tuleje z przodu, pekla szyba.... auto zawsze dojechalodo celu, pokonalem nim 8 razy dystans 2500 Km bez najmniejszych problemow
~Zient@l
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Mimo wszystko auto niezawodne jesli na biezaco serwisujesz to ne masz problemow jedyny mankament to pekajacy alternator ale jak juz peknie proponuje wymienic go na Boscha to nie bedzie dalej problemów .
~Roger krzysio2@wp.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Kiepskie wykonczenie wnętrza/daszek przeciw słoneczny opada/Po zamontowaniu radia i usunięciu zaślepki /wersja EL/świst powietrza w kabinie przy 50-60 km/h podczas wiertrznej pogody.SZUKAM NA TO RADY!
~piatas
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
elementy eksploatacyjne, w związku z przeglądem wydałem jednak ostatnio 550 złotych - klocki, linka sprzęgła, filtry oleju i paliwa, pasek klinowy, wymiana oleju