Lista ocen Fiat Siena 1.2 i 82KM 60kW 1997-2002 (122) - Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)

Na liście zabraknie 132 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jojek
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Zużycie paliwa w mieście zgodne jest z tym co podają w instrukcji. Można urwać jeszcze trochę jak się ma lekką nogę. Poza miastem moje autko może się pochwalić spalaniem rzędu 6, 5 l/100 km - przy pełnym załadowaniu i piątce pasażerów. Prędkość ponad 120 km/h. Przegląd techniczny ( wymiana oleju silnikowego, płynu hamulcowego, filtrów oleju i paliwa, świec i klocków hamulcowych wyciągnęła z mojej kieszeni 1000 złotych. Suma sumarum nie jest źle.
~Tomek O.
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Zuzycie PB dosc wysokie. Okolo 9 l/100 km po miescie. W trasie nie oszczedzajac 7 l/100km. Gazu 13 miasto i 8,5 trasa. Przeglady w Fiacie to pomylka i cenowo i jesli chodzi o jakosc uslugi (trzeba robic na gwarancji zeby jej nie stracic). Naprawy w ASO na srednim poziomie cenowym - zalezy duzo od samego ASO. Przy okazji - nie polecam warszawskiego ITAL-Motu. Tylko 3 poniewaz jak na tak tanie i popularne samochody ceny obslugi duzo za duze
~gp1605@poczta.onet.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Spalanie w mieście 7l (zimą prawie 8 l); na trasie 6l (mój rekord 5,8l). Zaznaczam że lubię jeździć agresywnie. Tani w utrzymaniu pod warunkiem że unika się Autoryzowanych Servisów, które są bardzo drogie i psują auta. Jest to moja opinia o wszystkich Autoryzowanych serwisac niezależnie od marki samochodu. Mam doświadczenie z Fiatem, Skodą i Renaultem.
~BuLi
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
nie jest zatrważające. przy spokojnej jeździe oszczędny. Na trasie do 100km/h i 4 dorosłych osobach bez bagażu poniżej 6. Nie orientuję sie w cenie przeglądów ale z tego co wiem w salonach Fiata jest bardzo drogo(duże marże i ceny uslug) Poza salonem ceny konkurencyjne (taniej od Opla czy Daewoo). naprawy naprawde sporadyczne.
~dagotur@interia.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
dobry i tani serwis, naprawy tylko to co wymaga eksploatacja i książka serwisowa i o dziwo nic więcej - jest to niezwykle tani / w eksploatacji i serwisie/ samochód i "póki co odpukać" niezawodny, z racji eksploatacji na LPG /ok 7l/100km przy normalnej jeździe/ jest naprawdę ekonomiczny.
~Rafał S.
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Zużycie paliwa miasto 9l/LPG, mieszany cykl 8l/LPG, trasa max 7l/LPG. Naprawy częste w przypadku gdy zbyt długo by się czekało na wymianę już zużytych części. Bardzo tanie części zamienne. W ciągu roku wymieniłem części za kwotę ok. 500 zł. Uważam, że jest to bardzo Tanio jak na tą klasę auto.
~Zient@l
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
autko bardzo ekonomiczne spalanie ok 7 do 8 l w miescie osobiscie uwazam ze to bardzo dobrze jak na moja rajdowa jazde nie szczedze swojej sienki ostre ruszanie spod swiatel itp jak jezdzisz spokojnie to spali mniej a jak masz gaz to jestes szczesciazem bo jezdzisz prawie gratis .
~Mk lolo77@go2.pl
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
Gaz srednio 8l (min 6,94; max 9,8) jazda glownie w miescie benzyna srednio 6.4l (min 5,125; max 8,96) ostatni przeglad 280 (ASO) + koszt oleju Co do minimalnego spalania przy oszczędnej jeździe na długiej trasie - jeszcze tak nie jezdzilem na gazie wiec podane jest mnimalne
~MUDAP - z kącika Palio Siena
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
To zależy - w lato - jazda o kropelce po autostradzie dystans 350 km - zero zrywów wyszło mi około 5,6 litra na 100 km - zimą w mieście krótkie trasy do 10 litrów. Przeglądy robie w ASO poza Wawą - mają ceny 1/3 mniejsze niż w Wawie
~Janek W.
Sedan 1.2 i 82KM 60kW
całokształt REWELACJA nigdy nie miałem w swoim życiu samochodu tańszego w eksploatacji. Od nowości były wymieniane tylko klocki hamulcowe, świece i dwa razy żarówka świateł postojowych.