Lista ocen Fiat Siena 1.4 i EL 71KM 52kW 1996-2001 (104) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 161 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~miodzio WRC michalb_86@o2.pl
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
z przodu wygodnie duzomiejsca na nogi i troche przestrzeni tesz jest takze nie mozna powiedzieć zeby było w tym acie ciasno , inaczej z tytu, co prawda z tyłu nie jechałem nigdy (chociaz kierowac z tylnego siedzienia, hmm no czemu nie ) ;] ponoć troszku mnije miejsca na kolana ale maluch to w końcu nie jest , mini wan tesz nie wiec odpowiedzcie sobie sami na to pytanie jaka jest przestrzeń ;]
~tinamou
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Z racji dykt w drzwiach(braku odbudowanych w całości w plastikowy element) da się przeżyć. Jest całkiem nieźle z przodu jak i z tyłu. Jednakże fotele się nie nadają na dłuższe trasy. Miękkie, nietrzymjące. Wycierają się i nie znoszą grubasów(mój model po dwóch grubasach-właścicielach musiałem gąbkami reanimować bo się nie dało siedzieć).
~Kamillo!
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Sienę mogę śmiało określić mianem \"króla przestrzeni\" ;) Mając 191 cm wzrostu z trudem znajdowałem samochód w którym poczułbym się za kierownicą wygodnie, za to w Sienie miejsca tak na nogi jak i nad głową z pewnością nie zabraknie. Szkoda tylko, że dwupunktowa regulacja oparcia jest zarezerwowana tylko dla wersji HL...
~valish
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Mam ponad 180 i fotel na maxa do tyŁu i oparcie odchylone, wiec z tylu ledwo dziecko w foteliku mieści nogi. Ja mam dość wygodnie. Pasażer za mną ma kiepsko. Bagaznik duzy otwor przez ktory sie pakuje graty maly - tutaj jest czesto problem, szczegolnie z pakowaniem wozka dzieciecego... ale opracowalem system i jest ok.
~FIAT das auto
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Dla rodziny 2+2 dzieci ok, pod warunkiem że kierowca i pasażer nie są wysocy. Ja mam 170cm, małżonka mniej i mamy 4-letniego synka i dla nas jest wystarczająco miejsc. Bagażnik 500 l przepastny, ale zawiasy wnikają do środka.
~PanTaksufkasz
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Przestrzeń jest wystarczająca, z przodu jest dość dużo miejsca na nogi, natomiast z tyłu, wszystko zależy od ułożenia foteli z przodu. Jednak dramatu nie ma, a to czego zabraknie, nadrabia wielki bagażnik.
~Airmike
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Nawet wysoki kierowca nie ma problemow z kolanami za kierownica.Z tylu spokojnie mieszcza sie dwie osoby, lub trzy szczuple :) Miejsca na kolana dla wysokich osob moze byc z tylu zbyt malo.
~Artur Z.
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Dużo miejsca w środku, przy moich 194 cm samochód całkiem wygodny, tylko te zagłówki mogły by się wysuwać dalej. Z tyłu przy maksymalnym odsunięciu fotela jeszcze można znaleźć miejsce na nogi.
~GiM
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
do jazdy w 4 dorosłych niczego sobie o ile nie mają więcej niż 175-180cm wzrostu w tych granicach po rozłożeniu tylnej kanapy można nawet spać z nogami w bagażniku nawet wygodnie ;)
Dziennik kosztów dla Fiat Siena 1.4 i EL 71KM 52kW
11,2
~Juniorek
Sedan 1.4 i EL 71KM 52kW
Ja byłem w małym szoku wchodząc na przód jak i tył ile miejsca jest . Nieraz trasy 200km i więcej w 5 osób i każdy zadowolony . Zdecydowanie plus