Lista ocen Fiat Siena 1.6 i 87KM 64kW 1996-2001 (135)

3,8
~cezgoc@bigfoot.com
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
przewiezie szybko 4 osoby z dużym bagażem na duże odległości, naprawy i części poza ASO są dwa, trzy razy tańsze
~ryszarddudzik@kki.net.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
nawet ptzed zamontowaniem inst.gazowej miał słabsze dni , a wtedy zapalał za drugim ,trzecim razem -podejrzewam głupawke komutera sterującego silnikiem! (Silnik)
~jedrusd@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Moim zdaniem to auto spisuje się najlepiej jeżeli ma jednego użytkownika, używa się oryginalnych materiałów eksploatac. i od czasu do czasu wleje mu się dla przeczyszczenia wtrysków i związania wody (ze skraplania pary wodnej w baku) V-Powera na Shellu. Rezultat gwarantowany o czym się wielelokrotnie przekonałem i dalej tą metodę stosuję.
3,6
~J@rek
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Rozpisze sie troche. Spalanie srednie to 9,5l/100km - pomiar ze 130tys przebiegu zatem obiektywny. Najnizsze spalanie w trasie latem to 7l/100, najwyzsze miasto zima krotkie 10-15 km przejazdy, to 14l/100. Usterki w kolejnosci chronologicznej: linka sprzegla (laweta), docisk i tarcza sprzegla, alternator, drazki, wahacz, cewka wn, a reszta to michalki. W ocenie ogolnej - dobrze, ale nie az tak bardzo jakby sie chcialo. Autu brakuje...
2,5
~Thebesciak - grzes26@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Myslalem ze pod koniec XX wieku takiego gówna sie juz nie produkuje - Oszustwo i naciaganie przeciętnych kowalskich, którzy wyprówali sobie krwawice zeby kupic nowy rodzinny samochód - samochód europejski, z tym ze kupili auto plastikowe, w ktore musza strasznie duzo wkladac, a jaka łache jeszcze robili dealerzy kiedy wchodziła - ABSURD - Nidgy wiecej takiego GÓWNA
~jakos3wp.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
wszystko zależy do czego się porównuje i czym się jeździło poprzednio, radość z przyspieszeń duża, cieszy wspomaganie, zawieszenie, bagażnik, powtarzające się usterki (alternator) powinny być uznane za wadę fabryczną i usuwane bezpłatnie
3,5
~rvin
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
W kategorii samochód rodzinny, dla osób nie przesadnie wymagających, baaardzo przyzwoite autko.
3,6
~Cristof
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
jak na fiata spisuje się naprawdę dobrze. Widać duży skok jakościowy w stosunku do fiatów sprzed chociażby 8-10 lat. Z silnikiem 1.6 trochę przyduże zużycie paliwa w mieście.
~evsonia
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Przy uzytkowaniu samochody od 7 lat bardzo dobry stan, zero rdzy, silnik niezawodny, nie moge narzekac, ksztal cudowny, najbardziej ta "pupka" podniesiona do tylu, bardzo dobrze sie prowadzi, nie za miekko i nie za twardo, najwieksza pojemnisc baganizka w tej klasie SUPER
3,4
~rakowskipw@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
nawet jestem zadowolony pojazd kupiłem w 1998 za niecałe 30000 PLN i napewno nie przepłaciłem ogólnie polecam