Lista ocen Fiat Siena 1.6 i 87KM 64kW 1996-2001 (66) - Całokształt

Na liście zabraknie 69 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~J@rek
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Rozpisze sie troche. Spalanie srednie to 9,5l/100km - pomiar ze 130tys przebiegu zatem obiektywny. Najnizsze spalanie w trasie latem to 7l/100, najwyzsze miasto zima krotkie 10-15 km przejazdy, to 14l/100. Usterki w kolejnosci chronologicznej: linka sprzegla (laweta), docisk i tarcza sprzegla, alternator, drazki, wahacz, cewka wn, a reszta to michalki. W ocenie ogolnej - dobrze, ale nie az tak bardzo jakby sie chcialo. Autu brakuje...
~Grzegorz z Gdyni
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
przy 10tys>wymiana alternatora>12 tys urwały sie drzwi z zawiasów od kierowcy>do 44tyś ze 100 razy zmieniłem jakieś pierdoły w zawieszeniu,sprężyny tylne wielka lipa-2 dorosłe osoby z tyłu i auto siada ocierając koła.Silnik dynamiczny ale od nowości wyłacza się samoczynnie i to nawet przy 150 /h!, 2 miesiące jeżdżenia po serwisach nic nie pomogły,siedziska w miarę jak ktoś lubi tańczyć w zakrętach to sii.i wiele innych niedogodności.Jednym...
~indiana1969@wp.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Autko trzeba przyznać zrywne i nie jeden gość się dziwi , układ jezdny dno , jak wszyscy hamulce przednie się poprostu palą 140 Km , a przy 180 nie myślcie o wychamowaniu samochodu do 80 km bo tarcze robią się owalne , 202000 km : wymiana rorząd 2 razy , wspomaganie , alternator , pompa wody , układ wydechowy 1 raz , sprzęgło 2 razy , łożyska kół przednich 1 raz , szczęki tylne 1 raz ech szkoda gadać
~Thebesciak - grzes26@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Myslalem ze pod koniec XX wieku takiego gówna sie juz nie produkuje - Oszustwo i naciaganie przeciętnych kowalskich, którzy wyprówali sobie krwawice zeby kupic nowy rodzinny samochód - samochód europejski, z tym ze kupili auto plastikowe, w ktore musza strasznie duzo wkladac, a jaka łache jeszcze robili dealerzy kiedy wchodziła - ABSURD - Nidgy wiecej takiego GÓWNA
~gadzio
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Za te pieniądze samochodu z takim bagażnikiem i silnkikiem z takiego rocznika nie znajdziecie. Wiadomo LPG konieczność. Ja rodziny nie mam i lubie przycisnąć dlatego silnik tylko 1,6. Możecie mówić, że wy wolniej jeździcie i nie wykorzystacie mocy ale podczas wyprzedzania Sieną jest zero stresu. Redukcja ogień i po krzyku. Super silnik.
~jedrusd@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Moim zdaniem to auto spisuje się najlepiej jeżeli ma jednego użytkownika, używa się oryginalnych materiałów eksploatac. i od czasu do czasu wleje mu się dla przeczyszczenia wtrysków i związania wody (ze skraplania pary wodnej w baku) V-Powera na Shellu. Rezultat gwarantowany o czym się wielelokrotnie przekonałem i dalej tą metodę stosuję.
~Yahoo
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Całkiem przyjemne auto. Mam ja w pełnej wersji. Gdyby nie spalanie i troche głupawo wyglądający bagaznik byłoby to autko na 5. Ogólnie ok ale jeszcze raz podkreslam fatalne spalanie no i norma zuzycia oleju przewidziana przez producenta to oasurd. 0,3 l na 1000km (!!!) ??? Masakra. Na szczecie moja nie bierze oleju na 5000 km dolałem 0,2 litra
~jurek k.
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
po 6 latach eksplatacji z moim samochodem nie dzieje sie nic negatywnego,po prostu nie psuje sie nic.siena ma dobre zawieszenie na polskie szosy.parametry silnika mieszcza sie w gornych granicach.uwazam ze jest to wyjatkowo udany model fiata aczkolwiek niedoceniany przez tych ktorzy go nie maja.
~Józef
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Denny serwis, szczególnie w okresie gwarancyjnym (Carservis), diagnostyka zaczyna się od wmówienia, że wszystko w prządku. Nie wiem czy się coś nie zmieniło, bo od trzech lat korzystam z prywatnego warsztatu i jest OK. Autka nie polecam, niestety nie mam kasy na następne - napewno nie Fiata.
~andsaf@wp.pl
Sedan 1.6 i 87KM 64kW
Kupiłem używaną z przebiegiem 30 tys. km. Przejechałem następne 30 tys. bez bez żadnych poważnych awarii. Miałem tylko jedną - pękł zawias drzwi przednich, ale naprawiłem we własnym zakresie. Przeglądy w serwisie zgodnie z instrukcją. Uważam, że jest to tani i dynamiczny samochód rodzinny.