Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (25) - Karoseria

Na liście zabraknie 852 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~wwwilu
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
„jak na Fiata” jest w porządku. biorąc pod uwagę wiek samochodu i fakt, że stoi „pod chmurką”, to stan blacharsko-lakierniczy określam jako przyzwoity. podłoga miała swoje niedoskonałości (jedna dziura na dwa palce), ale progi zdrowiutkie i tym faktem byli mocno zdziwieni również blacharze, u których byłam. jeśli chodzi o nadwozie, to punktowo pojawiają się jakieś wypryski, ale ten samochód raczej nie posiada miejsca, które bolałoby go...
~jeen
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
ogólnie brak korozji, słupki pomiędzy drzwiami były pomalowane inną farbą, która schodziła i tam była mała korozja, Uwaga dla tych montujących bagażniki dachowe. Za mocne dokręcanie śrub powoduje wygięcie się zaczepów i te zaślepki na dachu nie chcą się później zamykać (zasłaniać punktów mocowania) a po drugie przez zbyt długą śrubę mocującą zrobiłem sobie w dachu dziurę (śruba była fabryczna z zestawu z bagażnika). Także uważać :)
~Weathers
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Włoska fantazja skonfrontowana z niemieckim designem. Spaghetti z klopsami. Luca Toni w koszulce Bayernu Monachium. Nie każdy lubi odważne stylistycznie projekty, ale Stilo może się podobać. Nadwozie 3d jest ciekawie zaprojektowane, jest nisko i szeroko, zwłaszcza patrząc na sylwetkę auta z tyłu. Do dziś zerkam przez ramię zostawiając auto na parkingu.
~Mateusz.
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Tutaj ciężko mi się wypowiedzieć. Mój stilon miał oryginalne lewe drzwi i nadkole :D kupiłem jako powypadkowy (świeżo po naprawie). Oryginalne elementy nie rdzewiały, a farba metaliczna bardzo dobrze się trzymała. 15 letnie auto miało niewielkie ognisko rdzy na bagażniku i lewym nadkolu (naprawdę niewielkie).
~Ria
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Pełen ocynk robi swoje i na budzie auta które ma 14lat nie ma grama rdzy mimo że przy jednym nadkolu ktoś wcześniej auto zarysował i uszkodził powłokę lakierniczą. Minusem jest klapa bagażnika która w bardzo wielu egzemplarzach rdzewieje koło zamka i odchodzi lakier koło szyby.
~ZFA
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Linia zaprojektowana ze smakiem, w końcu auto włoskie. Auto jest dosyć duże i szerokie. Lakier nie jest cieniutki. Ochrona antykorozyjna jest, ale prędzej czy później rdza pojawi się na progach.
~agata_krauze
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Tutaj wiele zależy od egzemplarza, każdy inny- rdza na progach jest dosyć częsta- jednak to mamy w każdym aucie, poza tym reszta nie jest tragiczna- seria radzi sobie z rdzą o wiele lepiej, niż choćby honda.
~kawa
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Świetny wygląd wersji 3D połączony z pakietem stylizacyjnym abartha. Sylwetka do tej pory może się podobać ostre linie i kształty które dzisiaj są tak pożądane w każdym nowym modelu.
~Daniel
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Wyjątkowo (jak na fiata) odporny na korozję, poza dwoma małymi ogniskami przy zamku bagażnika i na masce nie mam się do czego przyczepić
~Adam
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Karoseria to chyba największy plus tego samochodu nie koroduje i ogólnie samochód prezentuje się bardzo dobrze
Fiat Stilo Hatchback