Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (396) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 481 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~ACextreme
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Przestrzeń kierowcy - doskonała dla każdego. Dosłownie każdy (moim zdaniem) może zająć wygodną pozycję za kierownicą i wyregulować do siebie cały samochód (fotel/kierownica/lusterka). Przestrzeń pasażera - jeszcze lepiej. Podczas podróży pasażer z przodu może spokojnie się wyspać po większym rozłożeniu fotela. TYŁ- wystarczająco. Idealna ilość miejsca dla nawet 3 dzieci. Trzy dorosłe osoby mieszczą się również bez problemów, lecz wysoki...
~Jarek
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
Jak na auto kompaktowe , powiem tak: z zewnątrz niepozorny a w środku duże. Osoby jadące pierwszy raz zawsze !!!! były zaskoczone ilością miejsca w środku, przestrzenią nad głową. Najczęściej z dodatkiem: jak się patrzy na ulicy to takie niewielkie auto. Przed zakupem „przymierzałem” inne auta, Toyota Corolla o wiele mniejsza wewnątrz, ciasna, w Astrze II uderzałem głową w podsufitkę, Škoda Octavia I miała mnie przestrzeni z przodu dla...
~MnS
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Dużo miejsca, sporo miejsca na dodatkowe wyposazenie, płyty CD itp. Moze nim wygodnie podróżować 5 osób. Wygodne fotele przednie zapewniają wysoki poziom komfortu na dalekich trasach, można bez bólu pleców jechać i 10 godzin (z przerwami na kawę oczywiscie :) ). Plus za trzy osobno włączane lampki na suficie (jakby co, pasazer może włączyć tylko tą swiecącą w jego stronę)oraz 3 zagłówki z tyłu. Bardzo dobra jakość plastików w kokpicie. Spory,...
~babn@amuz.gda.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
bezkonkurencyjny być może w innych autach dwóm osobom z tyłu siedzi się wygodniej, ale trzem to sądzę, że w żadnym (w mondeo siedząc na tylnej kanapie można sobie głowę rozbić - sprawdziłem w salonie!) jedynie wsiadania do tyłu nieco utrudnia słupek dlatego polecam odsuwaną kanapę (której niestety nie mam) bagażnik - 375 l jest wystarczająco duży (no chyba, że się go tą kanapą trochę zmniejszy, ale i tak nie jest mały)
~bodzio33
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Za kierownicą nie narzekam. Mogę dla siebie ustawić wszystko. Podoba mi się to, że pasażerowie wsiadając do tyłu odsuwają fotele przednie. Z tyłu, dla tych co wożę, jest dość miejsca. Chociaż cudów nie ma. Ciągle słyszę tylko uwagi rodziny, że nie ma czterech drzwi do wsiadania... A ja spokojnie tłumaczę, że ja z tyłu nie będę jeździł. Pomaga to na chwilę :)
~David Mielec
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Przestrzeń dla kierowny jest rewelacja . Z przodu jest rewelacujnie dużo miejsca. Przy full aucie zapakowanym w dorosłe osoby normalnej postury waga 70-90 jest troszke ciasno z tyłu jezeli jazda jest na dłuzszą trasę, przy 4 osoby jest wystarczająco rewelacyjnie takze oceniam na 5 poniewaz auto jest 3 drzwione hatchback a nie sedan 5 drzwi więc cudów sie nie spodziewac
~Bonusso
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Jak na takie auto jest super. Jeżdżę z dwojgiem małych dzieci w fotelikach, 2 wózkami (w tym jeden pełnowymiarowy). Po załadowaniu po dach przeprowadziłem się z całą rodziną i dobytkiem (bez mebli oczywiście). Przewiozłem też szafę 2mx 40cmX 40cm z zamkniętym bagażnikiem (multiwagon). Tylko fotel kierowcy jest fatalny. Na dłuższych trasach prawa noga odpada (mam 189cm wzrostu)
~Weathers
Hatchback 2.4 20V 170KM 125kW
Zwracałem bardzo dużą uwagę na ten aspekt wybierając to auto. Wersja trzydrzwiowa jest najmniej pojemną spośród wszystkich, ale nawet w takim przypadku mając 180cm jestem w stanie usiąść sam za sobą, więc jest co najmniej dobrze. Wnętrze bardzo przestronne z przodu, dużo miejsca na nogi i głowę. Podłokietnik z przodu dobrze zaprojektowany.
~m
Hatchback 1.6 16V 103KM 76kW
Z przodu bardzo szeroko, dużo miejsca dla kierowcy jak i pasażera, fotelom w moim aucie brakuje regulacji odcinka lędźwiowego co odbija się na dłuższych trasach, podłokietnik to bardzo przydatny dodatek. Dużo schowków, ogromne kieszenie w drzwiach, jest naprawdę ok. Osoby z tyłu mogą jednak trochę narzekać na miejsce na nogi (Wersja 3drzwiowa)
~Artur
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Dużo miejsca dla 4 pasażerów, piąty szczupły też wchodzi w miarę komfortowo. Bagażnik spory, ustawny. Po złożeniu tylnej kanapy naprawdę dobra przestrzeń ładunkowa, wchodzi spokojnie wanna o długości 140 cm. Zrobiłem nim cały remont :) Polecam składanie kanapy 60/40 - można zapakować 4 pasażerów i ich wszystkie bagaże na 2-tygodniowe wakacje.
Fiat Stilo Hatchback