Lista ocen Fiat Stilo Hatchback (394) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 483 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mad.Max
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Golf IV vs Stilo Wyciszenie jest baaardzo przeciętne Golf IV oferuje lepsze wyciszenie nie tylko silnika ale takze zawieszenia. Swoją opinie opieram nie na opiniach kolegi, który zna kolegę, który jeździł Golfem IV ale na swoich doświadczeniach. Miałem golfa IV TDI 2,5 roku (aż go ukradli), Stilo mam od prawie roku. Wymieniłem w nim sporo np: poduszki silnika i skrzyni biegów, zawieszenie tył, hamulce a i tak jest głośniej niż w Golfie IV....
~ACextreme
Hatchback 1.4 16V 90KM 66kW
Silnik jest często niesłyszalny, gdy przechodzimy obok włączonego (bez klimy) samochodu na parkingu. Wygłuszona komora silnika robi swoje. Komfort akustyczny w kabinie zachowany jest do prędkości ok. 145km/h - powyżej tego jest już głośno. Ale to samochód nie sportowy, ze stosunkowo małym silnikiem, więc nie stworzony do prędkości przelotowych rzędu 150-170, choć tyle da się wyciągnąć. Dlatego ocena doskonała. Przy prędkościach rzędu...
~Tolinek
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Diesel - generator łomotu- jest głośny, szczególnie z zewnątrz. W środku OK szczególnie, gdy ma się już odpowiednią poduszkę pod skrzynią biegów (samochody po 2003 roku). Stilo zaczyna generować słyszalny hałas powyżej 140 km/h. Z nietypowych odgłosów to mnie ostatnio drażniły piski z okolicy tylnej klapy. Okazało się, że wytarły się plastiki na pałąku(zatrzasku) zamka klapy. Taśma klejąca załatwiła sprawę. Od tego momentu znowu cisza.
~michalmrozek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
To jest to co od razu rzucilo mi sie w oczy ,jest fantastycznie cichy,gdy stoisz na swiatlach czasami dodajesz gazu zeby uzmyslowic sobie ze nadal chodzi.Podczas przyspieszania naturalnie jest glosniejszy ale w granicach rozsadku,po rozpedzeniu do tych 15-160 i utrzymujac predkosc znowu jest cichy,Jednak z najwiekszych zalet tego auta.
~Jarek
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
Na przeciętnym poziomie , myślę ze poniżej średniej innych diesli z aut kompaktowych. Ale uwaga , bardzo fajny , dobrze słyszalny , przyjemny dla ucha świst, gwizd turbiny jak wchodziła na wysokie obroty. Dla koneserów , podobny do syku słyszalnego przy zdejmowaniu kapsla z butelki schłodzonego Heinekena w gorące lato.
~Ria
Hatchback 1.9 16V JTD 140KM 103kW
To chyba największy minus tego auta ale głównie przez szklany dach który przy większych prędkościach daje o sobie znać i trzeba rozkręcać radio. Modele bez "Panoramy" są na pewno sporo cichsze ale za to w lato mam namiastkę kabrioletu. Na tylnej kanapie słychać dodatkowo szum z kół i brak odpowiedniego wygłuszenia bagażnika.
~krzysiekk92
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Głośno robi się powyżej 130 km/h jednak jest to poziom hałasu w pełni do zaakceptowania. Na pewno nie ogłuchniemy. Troszkę słychać zawieszenie, nawet wtedy kiedy jest nieuszkodzone. Mówię tu szczególnie o amortyzatorach-nawet przy niecałych 20% zużycia słyszymy ich działanie. Dobra jakość systemu audio w wersji Dynamic.
~LesiO
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Oj lipa i lipa a nawet lipa.... nie mam porównania z innym autem w tej klasie ale silnik dość głośno pracuje i w środku też jest głośno jak dla mnie, a dwa pozostałe diesle cicho pracują pomimo starszej konstrukcji silnika ale sama kabina jest po włosku wyciszona... (pozostałości po 126p zadomowiły się w fabryce fiata na stałe)
~ottor@interia.pl
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Czasem stuki tylej półki ale to uroda wszystkich hatchbacków jakimi po naszych tragicznych drogach jeździłem, mimo to nigy więcej sedana, chyba, że jako trzeci samochód do celów reprezentacyjnych. Mogłaby być lepsza izolacja od hałasów zewnętrzynych. Opony Brigestone takie sobie, szumią. Polecam Yokohamy, mam w Mikrze, są bezgłośne.
~tomek tnxxx@wp.p
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
znow tragedia na zewnatrz jak umierajacy diese tragedia nie wiem chyba moj chodzi glosniej niz inne nie wiem dlaczedgo w serwisie tez nie wiedza w srodku jednak slychac ze jest glosno moze ktos dojdzie dlaczego auto ma 40000przebiegu i na hamowni wykazalo 0 zluzycia wiec nie wiem co jest po chipie nic sie nie zmienilo
Fiat Stilo Hatchback