Lista ocen Fiat Stilo Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW 2001-2004 (39) - Ergonomia

Na liście zabraknie 88 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Lancer1990
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Samochód posiada dużą ilość schowków. Okulary nad przednimi lampkami. Na klucze przy kierownicy z lewej strony, Pojemne schowki w drzwiach, Dwa schowki po stronie pasażera, jeden na drobniejsze rzeczy a drugi zdecydowanie pojemny. Diler powiedział że jamnik by się tam zmieścił. Z powodzeniem można przewozić tam napoje zimne gdyż jest tam zawsze chłodno. Schowek zamykany na klucz co jest plusem gdy się zostawia coś w samochodzie przed sklepem.
~Mateusz.
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Nie posiadałem sportowej wersji, ani jakiejś wielce wypasionej. Fotele mogły by być wygodniejsze. Duży plus za możliwość regulacji odległości kierownicy od kierowcy. W środku dużo miejsca, bagażnik potrafił pomieścić torby dla 4 osób na tygodniowy wypad. Śmierć projektantowi który nie przewidział, że ktoś może chcieć kiedyś wymienić żarówki w lampie od strony kierowcy!!
~Jardud
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Środek jest dobrze zaprojektowany zegary są bardzo czytelne. Kierownica wykonana jest z twardego materiału i na dole posiada wybrzuszenie które powoduje ze nie leży ona pewnie w rękach. Kolumna kierownicza posiada regulację wysokości. Fotele są dobrze wyprofilowane i komfortowo podróżuje się w nich nawet na dalekie odległości.
~arturo
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Wszystko pod ręką, obsługa intuicyjna. Jest sporo schowków: na klucze po stronie kierowcy, dwa schowki po stronie pasażera oraz schowek/schowki pod siedzeniami. Minus za wymianę żarówek - trochę trzeba się przy tym napocić. Wymiana np. filtra powietrza i filtra kabinowego nie powinna zając więcej niż 15min.
~babn@amuz.gda.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Wszystko na miejscu. Jedynie zastrzeżenia do foteli - są wprawdzie bardzo obszerne, ale wydaje mi się, że mogłyby być lepiej wyprofilowane. Regulownanie wysokości samego siedziska (bez oparcia) nie jest najlepszym rozwiązaniem, ale nie ma tragedii. Siedzi się wysoko i w sumie nie źle.
~DenyZ
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Przyciski rozmieszczone dobrze,wszystko jest intuicyjne,komputer pokładowy prostu w obsłudze(brak języka polskiego,w nowszych Fiatach już jest). Zegary czytelne z możliwością regulacji światła itp. W wersjach JTD,komputer pokazuje również ilość oleju w silniku.
~michalmrozek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Moje stilo nie ma super extra wyposazenia,ergonomia ciezko cos wspomniec ,nie narzekam ale tez nie powala.Po przejechaniu wielu km nadal jest w stanie normalni chodzic,wygodnie sie wtapiam w fotel mam wszystko pod reka,wystarczajaco miejsca a mam 1,90 wiec potrzebuje go troche
~galinski.p@wp.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Tablica rozdzielcza ok, kierownica regulowana w 2 płaszczyznach, minus za regulacje wysokości fotela kierowcy: w praktyce jest to jedynie obniżenie tylniej części siedziska co powoduje że wpada się częścią tyłka niżej. Nie muszę dodawać, że nie jest to zbyt wygodne.
~Piotrek_Warszawa
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Jak na silnik 1,2 16V pali sporo, to tylko 80KM, w modelu Brava ten sam silnik w mieście spalał litr benzyny mniej, Stilo jest cięższe, ale ma inne przełożenia i 6 biegów, więc różnica jest dość spora.
~Tomek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Wszystko na sowim miejscu, obsługa intuicyjna, kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, sporo schowków (w tym jeden chłodzony-mam wersję z klimą), trochę niewygodne fotele-na dłuższych trasach bolą plecy
Fiat Stilo Hatchback