Lista ocen Fiat Stilo Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW 2001-2004 (50) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~babn@amuz.gda.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
bezkonkurencyjny być może w innych autach dwóm osobom z tyłu siedzi się wygodniej, ale trzem to sądzę, że w żadnym (w mondeo siedząc na tylnej kanapie można sobie głowę rozbić - sprawdziłem w salonie!) jedynie wsiadania do tyłu nieco utrudnia słupek dlatego polecam odsuwaną kanapę (której niestety nie mam) bagażnik - 375 l jest wystarczająco duży (no chyba, że się go tą kanapą trochę zmniejszy, ale i tak nie jest mały)
~Mateusz.
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Mam 183 cm wzrostu co nie jest takim złym wynikiem, a za kierownicą mogłem naprawdę wygodnie się rozsiąść. Regulowana wysokość fotela ratowała mnie od obijania podsufitki (wersja 3d jest stosunkowo niska w środku). Mimo mocno cofniętego fotela pasażer na tylnej kanapie za mną miał i tak sporo miejsca na nogi.
~forteklapa@interia.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
W fotelu kierowcy jest tak wygodnie, że najchętniej bym z niego nie wysiadała. Z tyłu ktoś b.wysoki może mieć mało miejsca na nogi, ale w końcu to hatchback. Fotele nie sprawiają przykrych niespodzianek nawet przy długiej jeździe. Także osoby sceptycznie nastawione do Fiatów były b.zadowolone z przejażdżek
~DenyZ
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Z przodu ogromne fotele z dość niezłym trzymaniem bocznym,przestrzeń na nogi dla osób siedzących z przodu wystarczająca,nawet mogę powiedzieć ze jest aż nad to,z tyłu już nie jest tak kolorowo,aczkolwiek jadąc do Hiszpanii w 4 osoby,to nie słyszałem zbytnio narzekania zza pleców :)
~michalmrozek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Mimo duzego wzrostu mam wystarczajaco miejsca,oczywiscie jak ja sie rozsiade to za mna osoba musi byc mala zeby wejsc,to trzeba przyznac nie wejda dwaj wysocy goscie w jednej lini.Jednak kiedy dziewczyna siedzi obok za nia spokojnie miesci sie obojetnie kto.
~Lancer1990
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Miejsca jest bardzo dużo. Kierowca i pasażer mają dużo miejsca na nogi a fotele są niesamowicie wygodne i duże. Z tyłu miejsca jest troszkę mniej ale zdecydowanie w 4 osoby można podróżować wygodnie nawet przez kilkaset kilometrów. (Wersja 5-drzwiowa)
~Piotrek_Warszawa
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
W tej klasie, super, dużo miejsca i z przodu i z tyłu. Nie ma mowy, żeby ktoś dotknął głową podsufitki, samochód jest wysoki i przestronny, mam wrażenie że bagażnik jest trochę mniejszy niż w Bravie, ale może to tylko moje złe wrażenie.
~łukasz
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
tu jest bardzo dobrze , ma się poczucie że siedzi sie w dużym samochodzie co daje poczucie wygody i bezpieczeństwa bagażnik bardzo pojemny (woziłem w nim rower - bez składania) oczywiście po złożeniu siedzeń tylnych
~Tomek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Rewelacyjna ilość miejsca zwłaszcza z przodu, trochę utrudniony dostęp do tylnej kanapy (wersja 3D) ale jak już się wsiądzie jest bardzo przyzwoicie, sporo miejsca nad głową, szerokie wnętrze
~arturo
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Dla dwoch osob z przodu miejsca cała masa :) z tyłu myślę ze jak na 3d też jest przyzwoicie - wiadomo nie jest to kombi :). Autko bardzo szerokie co napewno sie odczuwa w środku.
Fiat Stilo Hatchback