Lista ocen Fiat Stilo Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW 2001-2004 (42) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~janosik ale z pomorza
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
generalnie to auto jest przeciętne tam gdzie nadrabia za chwilę traci. trudno je sprzedać zwłaszcza z dużym przebiegiem. salony fiata zaniżają wartość auta, jednak każdy inny dealer ( komis ) chętnie weżmie fiata stilo w rozliczeniu ,bo jest ich mało. napewno fiat stilo wygrywa na głowę z francuskimi autami których nikt nie chce nawet po dobrej cenie. byłem w suzuki, VW,KIA, Huandai każdy pytał czy mam francuskie auto ? bo jeśli tak to...
~babn@amuz.gda.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
bardzo dobry w 2004 kupiłem auto z 2003 Actual 5 drzwi pakiet turist (metalik, bagażnik+ przystawka na narty, i opony zimowe) za 45 500. Przymierzaliśmy się do Punto zamawianego (chodziło głównie o 3 zagłówek z tyłu) - byłoby o 2.000 zł tańsze. W Stilo brakowało tylko radia, teraz kupiłem oryginalne na rynku wtórnym za 480 i gra wspaniale Jakości wykonania nie mam nic do zarzucenia, ale wydaje mi się, że SC było lepiej wykonane
~arturo
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Myślę, że w cenie ok. 13 tyś bo tyle powinno kosztować zadbane autko z pierwszych lat produkcji nic lepszego nie znajdziemy. W podobnej cenie możemy kupić astrę II, golfa IV ale są to autka dla mas, których dużo jeździ po ulicach. Jakość wykonania na pewno nie odbiega od w/w konkurentów. Za niewygórowaną cenę otrzymujemy bardzo fajne autko :)
~Pavlo
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Za czterdzieści parę tysięcy mam nienajgorszy, dobrze wyglądający, nieźle wyposażony i całkiem przyjemnego kompakta. Konkurencja (może trochę lepsza) ale dużo droższa! Fiat w tym przypadku naprawdę się postarał. Nie jest to może jeszcze Toyota pod względem niezawodności czy Volkswagen pod względem trwałości, ale ...
~DenyZ
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Stilo na rynku wtórnym jest tanie,w zamian otrzymujemy samochód już standardowo dobrze wyposażony ale nie trudno o lepsze wersje. Dodatkowym atutem jest nietuzinkowość tego samochodu,gdy wychodzę ze sklepu to na parkingu widzę moje Stilo,podczas gdy reszta szuka swojego Passata w całym morzu VW.
~Bogumił Wiśniak
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Dopóki (odpukać jeździ) jeżdżę. Ale moim następnym autem będzie SPRAWDZONA MARKA (japońska, niemiecka). A nie wymysł idioty, który dostęp do żarówki zabudował osłoną akumulatora. Zaproponował odkręcić lewy błotnik, nadkole, pół auta. Ci spece to chyba z innej planety, czy z Wariatkowa ?!
~Mateusz.
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Za 10 letnie auto w dobrym stanie zapłaciłem naprawdę niewielkie pieniądze. Na golfa 4 lub audi a3 musiałbym wydać dwa razy tyle. Mając znajomych którzy posiadali takie auta to ilość usterek jest przybliżona, ale ceny napraw nie do porównania.
~Tomek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Nowy samochód w wersji 5-cio drzwiowej, lakier matalik nie przerocznikowany kupiłem za niecałe 40.000 złotych. Polecam "INTERMOT" Bytom. Za te pieniądze miałbym Fabię, Albe lub Talię z uboższym wyposażeniem. Jestem ze Stilo bardzo zadowolony.
~Lancer1990
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Za taką cenę nie kupisz samochodu porównywalnego w rozmiarach, osiągach oraz jakości. Cena jest zdecydowanie okazyjna jak na samochód takiej klasy. W podobnym przedziale cenowym nie udało mi się znaleźć samochodu lepszego.
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
7,3
~Tomek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Jako nowe dość drogie. Swoje kupiłem w komisie przydilerskim : miało dwa lata 30 tys. przebiegu i było w idealnym stanie. Cena trochę wyższa niż w ogłoszeniach ale teraz wiem że było warto. Używane z pewnego źródła można chyba polecić
Fiat Stilo Hatchback