Lista ocen Fiat Stilo Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW 2001-2004 (53) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~arturo
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Wydaje mi się, że mogłoby być nieco lepiej - na najniższych obrotach wentylatora obieg jest raczej malo wyczuwalny. Wielki plus za nawiewy na tył - w tunelu środkowym i pod siedzeniami na nogi pasażerów z tyłu. Klimatyzacja działa poprawnie ale potrzebuje trochę czasu zanim schłodzi nam wnętrze - może kwestia uzupelnienia czynnika.
~Lancer1990
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Wentylacja do najlepszych nie należy latem ale to raczej powód braku klimatyzacji. Ogrzewanie zaś jest na poziomie dobrym, Zimą samochód nagrzewa się dość szybko i nie zajmuje to długo by mieć samochód nagrzany do temperatury pokojowej by spokojnie jeździć bez kurtki.
~Mateusz.
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Klimatyzacji nie posiadałem toteż się nie wypowiem. Co do ogrzewania to było bardzo dobrze. Silnik w moment się nagrzewał, a co za tym idzie, w zimę nie było problemu z parującymi szybami.
~TurboStilonek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Działa jak należy. Dużym plusem jest nawiew na tylną kanapę oraz nawiew na nogi (!) w tylnym rzędzie siedzeń. Mało współcześnych samochodów ma taki bajer, a jest to przydatne zwłaszcza gdy na dworze jest -20
~michalmrozek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Z poczatku odczuwalem dyskomfort ale po wymiane filtra kabinowego to sie zmienilo,ogrzewanie dziala po przejechaniu okolo 5 km w zime ,wemtylacja ustawiona na max dziala solidnie czuc ten nawiew
~forteklapa@interia.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Nie jest z tym najlepiej. Niestety ze względu na mały silnik nie mam klimatyzacji. Nadmuch da się ustawić, ale hałasuje. Zimą zdarza się parowanie tylnych bocznych szyb mimo włączonego ogrzewania i nadmuchu.
~Tomek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Zarówno ogrzewanie jak i klimatyzacja działają prawidłowo pod warunkiem częstej wymiany filtra przeciwpyłkowego (w moim przypadku minimum raz w roku-filtr z wymianą w ASO ok 60 PLN-można przeżyć)
~Piotr
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Jest nie za specjalnie, nie ma możliwości ustawienia ogrzewania na przednią szybę i pasażerów (w innych samochodach miałem taką możliwość), Zbyt głośna praca wentylatora od 3 prędkości.
~DenyZ
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Co prawda mój Stilon nie ma klimy,to dam 4 gwiazdki ze względu na: -nawiew dla pasażerów z tył -wentylowany schowek -brak większych problemów w zimę z zagrzaniem
~miras
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
jeśli chodzi o wentylację latem to wszystko O.K. natomiast zimą bardzo długo nagrzewa się w wewnątrz samochodu, myślę że jest to spowodowane małą pojemnością silnika
Fiat Stilo Hatchback