Lista ocen Fiat Stilo Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW 2001-2004 (50) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 77 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~michalmrozek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
To jest to co od razu rzucilo mi sie w oczy ,jest fantastycznie cichy,gdy stoisz na swiatlach czasami dodajesz gazu zeby uzmyslowic sobie ze nadal chodzi.Podczas przyspieszania naturalnie jest glosniejszy ale w granicach rozsadku,po rozpedzeniu do tych 15-160 i utrzymujac predkosc znowu jest cichy,Jednak z najwiekszych zalet tego auta.
~babn@amuz.gda.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Na biegu jałowym początkowo zastanawiałem się dlaczego mi silnik zgasł, teraz już się przyzwyczaiłem. Na niskich obrotach silnika nie słychać, od 3000 zaczyna być słyszalny (zobacz wyżej), ale przy dużych prędkościach i tak bardziej słychać opływ powietrza (3000 obrotów to na VI biegu prawie 120 km/h), ale nie jest to męczące.
~Tomek
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Silnik głośny powyżej 3500 obr, przy szybszej jeździe-szum powietrza, głośne fabryczne opony. Ogólnie wyciszenie jest wystarczające dłuższa jazda nie jest męcząca z tego powodu
~arturo
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Bez zastrzeń nawet przy większych prędkościach. Na postoju praktycznie go nie słychać. Czasem stojąc na światłach patrzę na kontrolki czy jeszcze pracuje :)
~forteklapa@interia.pl
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Hałasy z silnika nie przedostają się do wnętrza. Przy zamkniętych szybach w środku cicho. Jak radyjkko gra- to po prostu można jechać i jechać...
~Lancer1990
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Jadąc na niskich obrotach silnika praktycznie nie słychać, mruczy dość cicho i z powodzeniem udało mi się zasnąć wracając wieczorem (nie prowadziłem :P)
~janosik ale z pomorza
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
auto lubi dobre drogi. jednak jeśli już jeżdzisz po wertepach dosyć dobrze wybiera nierówności. najgorzej radzi sobie na poprzecznych nie równościach
~Pavlo
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Naprawdę nie jest źle, tym bardziej że pomruk silnika jast przyjemnie basowy. Przy wyższych prędkościach też można w miarę swobodnie rozmawiać.
~Lancer1990
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Silnika praktycznie nie słychać. Przy włączonym radiu (Niekoniecznie głośno) wydaje się jakby był on wyłączony.
~marcin_33_woj_łódzkie
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
przy wiekszych predkosciach -oczywiscie tam gdzie mozna - tylko szum wiatru,az dziw ze tak zachowuje sie silnik 1200
Fiat Stilo Hatchback