Lista ocen Fiat Stilo Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW 2001-2006 (37) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 51 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Rafał
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Elektronika czyli ciągłe bezsensowne komunikaty komputera, a to coś źle z ABS, albo z żarówkami ale to tylko komunikaty bez pokrycia w rzeczywistości. Jednak problem z ABS może wynikać z czujnika przy pedale hamulca co daje błędne sygnały. Zamarzanie klamek (cięgna wewnątrz drzwi) w modelach początkowych nagminne. Bodajże od modelów po 2003 r. cięgna są już pancerzykach. Należy stosować też dobre żarówki do świateł drogowych i mijania bo...
~Radomir
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Częste ostrzeżenia o awarii ESP. Prawdopodobnie trzeba przeczyścić styki w skrzynce bezpieczników pod akumulatorem i nasmarować "kontaktem" elektrycznym, ale ciągle nie mam czasu tego zrobić. Niestety urwane sprzęgiełko od siłownika. Naprawa 200PLN Zdecydowanie polecam klimatyzację manualną , mniej rzeczy do zepsucia się. Trochę ciężko macha się dźwignią biegów , muszę dać do przesmarowania cały mechanizm i linki
~Helmut
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
I. Zamarzająca linka od zamka drzwi pasażera II. Duży apetyt na olej III. Ciągle wyskakujące nieistniejące błędy na komputerze IV. Dziwne stukoty w zawieszeniu (byłem już w kilku warsztatach; ścieżki zdrowia, brechy ...nic nie widać) V. Wymiana żarówek przód ...masakra. VI. Ciągle palące się żarówki w tylnich światłach.
~Przemas666
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
I tu mimo ,że kocham moje autko muszę po nim pojechać. Fakt ,że kupiłem go w słabym stanie od handlarza może wiele tłumaczyć. Silnik szczególnie 1.8 potrafi szwankować i niestety zawieszenie-ciągle coś wymieniam.Sporo dzieje się czasem jeśli chodzi o drobiazgi- jest to denerwujące i kosztowne.
~krzysiekk92
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Jak to Włoch, czasami coś mu się przytrafi, jednak nie jest to Alfa Romeo i nie zawraca nam co chwilę głowy swoimi dylematami. Generalnie dbam o auto, więc wsiadając do niego nie boję się, że nie dojadę do celu.
~Tomek
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Przepalające się żarówki, przymarzające klamki, niekontaktująca kostka czujnika obecności pasażera, szwankujący wariator fazy i synchornizator trójki. Detale, które zdarzają się w większości europejskich samochodów.
~Morcos
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Parę razy zdarzyło się że auto nie odpaliło po chwili dawał się uruchomić normalnie.Diabli wzięli fabryczne radio wysiadł UKF nienaprawialne w serwisie Visteon się wypina proponują nowe za niebagatelną kwotę 1500zł.
~von Paulus
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Z drobiazgów to powszechne w fiatach i alfach z tego okresu, ale irytujące zapalanie się kontrolek poduszek powietrznych i przepalanie się żarówek stopu.
~MotyL
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Przejechane 60tys km i nie zanotowalem zadnej wiekszej usterki. Na gwarancji wymieniony welurowy boczek drzwi i welurowe poszycie fotela.
~scotybz@wp.pl
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Przepalające się żarówki z przodu i z tyłu. Urwany zawias górnego schowka przed pasażerem. Zamarzające zamki w drzwiach zimą.
Fiat Stilo Hatchback