Lista ocen Fiat Stilo Kombi (70) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 72 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jaro
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
dużo miejsca nad głową, na boki i przede wszystkim na nogi (dla pasażerów też, 3 osoby z tyłu siadają bez problemu i niewygody, a i z bzykaniem na tak dużej kanapie nie ma kłopotu) fotele przednie i kanapa tylna ogromne (siedziska są duże, także nogi się nie męczą jak w Peugeot-ach na ich mikro siedziskach sięgających do połowy uda) tylko są za twarde jak dla mnie bo słabo trzymają na boki na zakrętach, w Punciaku fotele były lepsze, ale w...
~Nordic
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
W stilo jest bardzo dobrze nie ciśną mnie skosy okien i drzwi jak to jest w skodzie VW czy w audi. Vectra wypada niewiele lepiej ale to naprawdę minimalnie lepiej w odczuciach od fiata stilo. Stilo ma mniej miejsca niż vectra dla kierowcy i pasażerów ale szczerze?! zauważą to koszykarze a nie przeciętny użytkownik. Ford focus odstaje od tej dwójki. Vectra ma większy bagażnik od stilo ale nie widzć znaczącej różnicy.
~pav3l0s
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Miejsca jest dużo ale bez przesady, Dość mało miejsca na nogi dla pasażerów z tyłu. I ta ładowność...litośći. Ale jadąc z 5 lub nawet 4 osobami z bagażami boję się dosłownie jechać z obawy że podwoziem będę szlifował wszystko. Chlapacze z tyłu już od początku mam zeszlifowane o kilka centymetrów. Każdy garb, koleina, przejazd kolejowy to uderzenie o spód auta.
~Miskov
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Przednie fotele dobre ale mogły by mieć lepsze trzymanie boczne. W środku wystarczająca ilość miejsca zarówno z przodu jak i z tyłu, a do tego duży bagażnik. Schowki duże i praktyczne. Miły dodatek klimatyzowany schowek (butelka 1,5l mieści się bezproblemowo), oraz wyprofilowane miejsca na butelki z napojami (0,5 - 0,7l) w przednich drzwiach.
~multiwagon
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Bardzo fajnym bajerem jest przesuwana tylna kanapa - można z nią \"wjechać\" do bagażnika powiększając przestrzeń na nogi dla pasażerów z tyłu, bądź odwrotnie - jeśli jedziesz z dziećmi możesz powiększyć bagażnik. I nagle się okazuje, że mieszczą się i walizki i wózki i żona może zabrać więcej kosmetyków... xD
~astennu
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Miejsca - mnóstwo. Za kierownicą, jako pasażer z przodu czy z tyłu - nie ma problemu. Ciut wyższe więc nad głową również przestrzeń. Potężny foremny bagażnik. W stosunku do mojego obecnego A4 B6 przepaść, chociaż wolę audi.
~Bogdan
Kombi 1.8 i 16V 133KM 98kW
Mam wersję bez przesuwania tylnych foteli więc przy moim wzroście 184cm. w 2 rzędzie raczej osoby niższe lub dzieci. Dla mnie b.dobrze jak na gabaryty auta i pojemność bagażnika. Jeżdżę głównie sam więc bez problemu.
~Edek z krainy kredek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Z przodu kolano obija się o konsolę środkową. Z tyłu nie ma za dużo miejsca dla pasażerów, ale za to bagażnik jest na prawdę spory, a po złożeniu na płasko siedzeń, można by spokojnie spać
~Marek
Kombi 1.8 i 16V 133KM 98kW
Kierowca i pasażer z przodu b. dobrze z tyłu wygodnie ale dość mało miejsca na nogi przy maksymalnie odsuniętych fotelach. (przyzwyczaiłem się może do Passata, że można nogę na nogę założyć)
~jakub
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Z przodu bardzo dużo miejsca (mam 187 cm. wzrostu i ważę ponad 100kg.), z tyłu miejsce raczej dla mniejszych osób, dzieci (pewnie z powodu moich rozmiarów). W wersji Multiwagon OGROMNY BAGAŻNIK!!!
Fiat Stilo Kombi