Lista ocen Fiat Stilo Kombi (71) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 71 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~astennu
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Jakość niska - przede wszystkim plastików (porażka), potem zawieszenia, mechanika w 10 letnim aucie powinna wytrzymywać więcej. To wszystko jest zrobione tak, jakby miało wytrzymać max 10 lat, a potem już nie przyznajemy się, że to wyprodukowaliśmy. Podsumowując: można kupić, będzie cieszyć szczególnie wyposażeniem, ale szału szczególnie jeśli chodzi o jakość nie ma (trzeszczące plastiki deski rozdzielczej, hałasujące korniki w drzwiach i...
~zadowolony
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Stosunek jakość cena jest rewelacyjny. Za te pieniądze mogłem kupić średnio 4 lata starszego passata B5 którego środek... no proszę, przypomina lata 90te a koszty obsługi i spalanie bardziej kopią po portfelu. Polecam wersję kombi wszystkim szukającym auta rodzinnego, którzy potrzebują dużego bagażnika i braku problemu z chowaniem wózków dla dzieci. Auto ma w tylnej kanapie isofixy. Czy kupiłbym jeszcze raz? W sumie mogę mieć dwa, swojego...
~pawat@op.pl
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
za przyzwoite pieniądze mam duży samochód, ze stosunkowo mocnym i oszczędnym silnikiem na common railu, z całkiem bogatą opcją, m.in. -klimatronik dwustrefowy, klimatyzowany schowej -tempomat -tylna przesuwana kanapa z regulacją kąta oparcia -el. sterowane szyby i lusterka -przyciemnione seryjnie szyby, alufelgi -przepaśny bagażnik z otwieraną szybą -seryjne radio z CD + przyzwoite nagłośnienie -6xAirbag, ABS -skórzana,...
~JanTar
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Egzemplarz z drugiej ręki, z krajowego salonu, od pierwszego właściciela, warto Stiloka kupić. W porównaniu z analogicznym modelem VW Golfa, Passata, Seata czy Forda Focusa, Fiat jest atrakcyjniejszy pod względem ceny i jakości. Za model Stilo Multiwagon z tym samym wyposażeniem, rewelacyjnym silnikiem, w wersji kombi zapłacisz od 5 do 10 tys. złotych mniej niż za przereklamowane auta niemieckie z tego samego rocznika. Polecam!!!
~Kacek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Idealne auto za odpowiednią cenę dla rodziny z małym dzieckiem. Na każdy z egzemplarzy Stilo firma Fiat położyła potężne pieniądze na reklamę (5-7 tys. złotych), dlatego auto z rynku pierwotnego było takie drogie. Natomiast w przypadku zakupu Stilo z rynku wtórnego, stosunek jakość/cena jest bardzo, bardzo przyzwoity. Myślę, że jeśli ktoś zakupi to auto jako swój pierwszy kombi, będzie zadowolony.
~chudy z Gorzowa Wlkp
Kombi 1.9 JTD 80KM 59kW
Nie uprzedzajcie się do fiata !! Może nie jest to BMW ale w miarę młode autko kosztuje 7-10 tys niż podobny niemiec lub japończyk. moim zdaniem każdy jeździ tym na co go stać, mnie w ty okresie stać było na auto za 20 tys, kupiłem Stilo 2003 zamiast Passata 1998 - NIE ŻAŁUJĘ ;), prze rok nie kosztował mnie pawie nic, a o passatach też słyszałem różne historie.
~Miskov
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Fiat nie jest w Polsce marką cieszącą się dobrą reputacją co przekłada się na ceny samochodów używanych. Dzięki temu kupujący może kupić dobrze wyposażony samochód w kwocie za którą konkurencja oferuje golasy lub auta starsze rocznikowo. Auto dobrze wyposażone. Części zamienne łatwo dostępne, podobnie jak akcesoria, oraz części używane.
~Macko
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Tanie więc gówniane. Duże jak na swoją cenę i wygodne. Ale drobiazgi doprowadzają do szału. Lepiej dołożyć i kupić coś co nie ma tyle elektroniki i jest lepiej odrobione. Design/look&feel przyjemny. Do czasu jak nie możesz otworzyć bagażnika z powodu 5 poziomów systemu zabezpieczenia przed nieprzemyślanym otwarciem. W USA mówią Fix It Again Tommy.
~Nordic
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
za małą cenę dostajemy rewelacyjny produkt który kiedyś był droższy w porównywalnym wyposarzeniem o durzą sumę od skody oktavi. Niestety fiat ciągle traci na cenie dużo więcej niż VW. Więc jeśli chcesz auto dla siebie bierz fiata. A jak chcesz auto do firmy bierz VW9 mowa o autach nowych)
~Michał
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
Za 8 000 (mniej raczej nie warto patrzeć) dostaje się dobrze wyposażone auto, z przedziału 2003- 2005 rok, pojemne, w miarę nowoczesne ale dużo zależy od wersji silnikowej, (mało udane benzyniaki prócz rzadko spotykanego 1.4 i ewentualnie 1.2)
Fiat Stilo Kombi