Lista ocen Fiat Stilo Kombi (72) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 70 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jaro
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Klima manualna, daje sobię radę jak na tak duże wnętrze, tylko z wyregulowaniem odpowiedniej temperatury jest trochę gimnastyki na początku eksploatacji auta (w automatycznych, dwustrefowych jest lepiej), ale można bez trudu zapamiętać odpowiednie, pasujące nam ustawienia i jest ok., natomiast co do parujących szyb zimą czy w czasie deszczu, to żaden problem dmuchawa działa super tylko na 3 i 4 biegu jest głośna, ale za to jaka wydajna, auto...
~Kacek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Ogrzewanie szybko łapie, ale jeszcze szybciej działa klimatyzacja w ekstremalnie upalny dzień. Chwila moment i już jest przyjemnie. Dla pasażerów z tyłu jest osobny nawiew. W moim modelu brakuje tylko ogrzewania/klimatyzacji automatycznej. Natomiast to nie podlega bezpośrednio mojej ocenie.
~bartek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Wentylacja dobra, szyby szybko odparowuja, a w razie koniecznosci mozna uzyc klimatyzacja. Troche slabo grzeje (ale to nowoczesny diesel). Na szczescie pomagam sobie podgrzewanymi fotelami. Klimatyzacja daje rade. Spokojnie mozna schlodzic ponizej 20 st C (czego oczywiscie nie polecam)
~pav3l0s
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Klimatyzacja automatyczna dwustrefowa latem sprawdza się doskonale. Korzystam jeszcze ze Sky Window i jest to mega opcja! Gorzej nieco z ogrzewaniem zimą. Diesel rozgrzewa się długo i ogrzewanie zaczyna działać po dość długim czasie. W Oktavii TDI o wiele szybciej
~zomolek
Kombi 1.9 JTD 80KM 59kW
Trzeba szczegolnie dbac o filtr kabinowy. Praca silnika od dmuchawy jest stosunkowo głośna a on sam mało wydajny, Odczuwa się to szczególnie w upały gdy troszkę za mało zimnego powietrza wpada... Auto stosunkowo długo sie nagrzewa, ale nie przeszkadza
~Piotr P
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
mam dwustrefową automatyczną klimę. Trzeba sie jej troszkę nauczyć. W zimie jak sie wsiądzie do auta i ustawi tem powiedzmy 16 stopni to auto najpierw nagżewa sie zbyt a dopiero potem schodzi do zadanej temperatury Odmarażanie i odparowywanie szyb na 5.
~bx
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
w zimie silnik dlugo lapie temeprature ale to diesel bez dod. ogrzewania, w lecie klimatyzacja ok; Osoby ktore dziwia sie ze filtr kabinowy trzeba wymieniac co roku - co w tym dzwinego? Kosztuje grosze a zapewnia lepsza cyrkulacje. Tak jest w kazdym aucie
~rajdowiec
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
u mnie ogrzewanie niedziała prawie wogole i nie wiem z czego to wynika ale auto ma już 12 więc może coś się zepsuło. Fajna jest dwustrfefowa klima. Na dodatek mam okno dachowe panoramiczne które wyziębia w zimie.
~multiwagon
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Klimatronik bardzo przyjemny, sterowanie dwustrefowe, bezproblemu, miłym akcentem są ogrzewane lusterka zewnętrzne. W zimie bomba :) W swoim egzemplarzu musiałem wymienić termostat - tylko behr! Inne w zimie nie utrzymują 90 stopni.
~Kerim256
Kombi 1.9 8V JTD Multijet 120KM 88kW
Wentylacja ok, ogrzewanie moim zdaniem mogłoby być lepsze. Albo Italia - ciepły kraj, albo to kwestia wolno rozgrzewającego się diesla. jak już się rozgrzeje to jest ok, ale moim zdaniem trwa to trochę zbyt długo.
Fiat Stilo Kombi