Lista ocen Fiat Stilo Kombi (68) - Widoczność

Na liście zabraknie 74 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jaro
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
tu jest trochę gorzej, za małe lusterka boczne, za grube słupki przednie, trzeba uważać żeby przy skręcaniu nie rozplamić na asfalcie mocherowego bereta drebczącego po pasach, generalnie wszystkie słupki są szerokie (przy drzwiach też), także trzeba się trochę nakręcić głową przy cofaniu, ale ja mam czujniki parkowania także na to leje, a i przyzwyczaić się do tego można, nie jest najgorzej.
~Michał
Kombi 1.9 16V JTD 140KM 103kW
W kombi przez pochyloną tylną ścianę mało co widać, lusterka są zbyt wąskie a przetłoczenia na drzwiach zabierają większość widoczności co dzieje się poniżej lusterek. Cofając ma się wrażenie, że przeszkoda jest tuż za autem a w rzeczywistości jeszcze jest sporo miejsca więc to trochę rekompensuje słabą widoczność do tyłu.
~Kacek
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Proponuję wycieraczki szkieletowe zamienić na \"banany\". Szyba czyści się sama, a wycieraczki lepiej się na niej układają. Widoczność jest naprawdę dobra. Dlaczego nie zaznaczyłem \"doskonale\"? Dlatego, że odrobinę widoczność ograniczają \"boczki\", a lusterka boczne są zwyczajnie... malutkie.
~say
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
przeciętna...z przodu za szerokie słupki, widok do tyłu kiepski...same lusterka boczne to tragedia-projektowane chyba przez dzieciaków, wstyd za to dla fiata tak spartolić taki ważny element! Miałem carismę i tam z głową na zagłówku można było cofnąć w każdy kąt bez lusterka wewnątrz!
~maxclaud@wp.pl
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Oj, tu konstrukcyjne faux pais: Przednia szyba bez zarzutu, w bok - przeszkadzają monstrualne słupki boczne - zasłaniają prawie całą trasę, trzeba się po prostu wychylić do przodu. Tył - tragedia. Cofanie wymaga umiejetności parapsychologicznych, wizjonerstwa, jasnowidzenia itd.
~Nordic
Kombi 1.4 i 16V 95KM 70kW
Miazga w stilo od Krosna do Szwajcarii 11 godzin rewelacja! focus 3 h i zaczynają się problemy z kręgosłupem. Vectra mimo największej ilości płaszczyzn do regulacji foteli to jest nieporozumieniem! 1,5 h zaczyna być męczące! stilo rządzi!
~Bajubaj
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Mam kombi więc akwarium praktycznie - do przodu super, żadnych wielkich słupków, szyba na tyle długa że widać sygnalizator, do tyłu też dobrze - choć czujniki parkowania się przydają przy cofaniu przed innymi autami.
~dom
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
widoczność do przodu skutecznie utruniają przednie słupki szczególnie przy zakrętach, lusterka bardzo małe mało w nich widać, tylnie słuplki i zagłówki kanapy tylnej także skutecznie ograniczają widoczność
~ottor
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Do przodu bardzo dobrze, poza bocznymi słupkami, trzeba uważać przy skręcaniu na pieszych. W bok super. Do tyłu super. Szyby nie parują. W tym aucie nie odczuwam strasznej potrzeby montażu czujników cofania.
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Kombi
6,7
6,9
11,0
~PiotrPWPK
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
do przodu znakomita, w bok już słabiej szczególnie w kierunku pasażera. Za to patrząc w tył bardzo mało widać, mimo uważnego cofania spoglądania w lusterka itp. prawie zdarzyło mi się przestawić pieszego :(
Fiat Stilo Kombi