Lista ocen Fiat Stilo Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW 2001-2005 (13) - Ergonomia

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~sti
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Bardzo wygodne fotele, zwłaszcza z tyłu, dzięki regulacji pochylenia oparcia i przesuwnej tylnej kanapie. Głównie z tego powodu kupiłem ten samochód - konkurencja tego nie oferowała. Bardzo wygodny podłokietnik przy kierowcy, z regulowaną wysokością. Obsługa ok, wszystko pod ręką. Jedny minus to regulacja wysokości siedziska - obniża sie samo siedzisko (oparcie zostaje na stałej wysokości) i powstaje dziura - bardzo niewygodne, co wymusza...
~PBajax
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
2 schowki przed pasażerem, szuflada pod fotelem kierowcy, pólka pod radiem, z której wszystko wypada i półeczka koło stacyjki gdzie można tylko zużytą gumę do rzucia przykleić oraz pólka nad lusterkiem + podłokietnik. Wiele tego nie ma, inni potrafią lepiej, ale są też tacy co mają mniej. Dla mnie wystarczy.
~lewyxxx
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Pozycja kierowcy wygodna. W dłuższej trasie tyłek czasem boli, ale bez przesady. Wszystko w zasięgu ręki. Jedyne co mi przeszkadza to dźwignia hamulca ręcznego. Przy opuszczonym podłokietniku niewygodnie jest złapać za ręczny.
~donstef
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Troszkę do regulacji ustawienia kierownicy mogłbym się przyczepić. Dla kobiety jest ok. Ale dla faceta to przydałby się po jednym skoku więcej .
~Miskov
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Wszystko na swoim miejscu, kierowca wsiada i bez szukania wie co gdzie jest. Kierownica regulowana w dwóch płaszczyznach, ale zakres regulacji skromny.
~Piotr P
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
byłem bardzo pozytywnie zaskoczony ( to mój pierwszy fiat ) jedyna uwaga to niezby szczesliwe umieszczenie ręcznego ( pod podłokietnikiem )
~donstef2
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Bez zastrzeżeń, wszystko na swoim miejscu. TYlko gniazdko zapalniczki pod łokietnikiem mi nie pasuje, ale to moje osobiste widzimisię.
~Bajubaj
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Wszystko pod ręką - radio bardzo blisko, komputer obsługiwany manetką, masa funkcji i bajerów i nie ma problemów z obsługą.
~Pawlak
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Wszystko na właściwym miejscu, podłokietnik trochę ogranicza ruchy hamulcem ręcznym, poza tym wzorowo
Dziennik kosztów dla Fiat Stilo Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
7,7
13,0
~wseia5@wp.pl
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Co za osioł wymyślił taką regulację wysokości fotela i taki sposób wymiany żarówek przednich.
Fiat Stilo Kombi