Lista ocen Fiat Stilo Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW 2001-2005 (14) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 20 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bajubaj
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Wiadomo że nie jest to komfort jak w Alfie gdzie jest zawieszenie wielowahaczowie, ale jest bardzo dobrze. Przód kolumny Macphersona i stabilizator, z tyłu belka - proste, ale tanie w utrzymaniu. Prowadzi się dobrze, pewnie, choć fakt że wspomaganie dosyć mocne. Często lecą wahacze oraz tuleje tylnej belki.
~Miskov
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Auto świetnie się prowadzi. Przyjemniej tłumi nierówności na drodze, samochód zdecydowanie rodzinny miękko tłumi nierówności, a przy tym dobrze trzyma się drogi, dynamiczne pokonywanie zakrętów nie stwarza problemów.
~Pawlak
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Jak dla mnie cudo bardzo wygodne auto, nawet zapakowane po brzegi daje spory komfort jazdy. Do lekkich stuków zimą trzeba się przyzwyczaić jak się amortyzatory rozgrzeją stuki zanikają. Spora radość z jady
~PBajax
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Wysokie nadwozie, ale trzyma się pewnie drogi. Dziury tłumi średnio. Zawieszenie w miarę komfortowe, ale też i nie buja nim jak żaglowcem
~donstef2
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Troszkę za miękki w prowadzeniu, ale na polskich drogach to atut. Sportowego zacięcia nie ma... Jakby był twardszy to bym narzekał że jeździ się taczką... :)
~donstef
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Za układ jezdny tylko 4, na zakrętach niepewne ślizganie, troszkę za miękko na zakrętach jak dla mnie... nNo ale to auto nie do ścigania...
~sti
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Bardzo wysoki komfort jazdy. Jechałem C5 i nie powiem, żebym odczuł specjalną różnicę. Jednak za zakrętach trzeba uważać, bo się przechyla dość mocno.
~lewyxxx
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Tu mołgłoby być lepiej. Nie ma tragedii ale przy manerwach zwłaszcza gwałtownych to bujanie tego auta może denerwować.
~Piotr P
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
jak dla mnie zbyt twarde zawieszenie jak na auto rodzinne. prowadzenie ok
~witek
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
jest komfortowy mimo to pozwala na ostre pokonywanie zakretów
Fiat Stilo Kombi