Nasza strona www używa technologii wykrywającej konfigurację przeglądarki użytkownika oraz Ciasteczek (Cookie). Korzystanie z serwisu oznacza, że akceptujesz politykę prywatności i wyrażasz zgodę na używanie Cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.

Najnowsze oceny Fiat Stilo

~kamil
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Fiat Stilo I
Mój pierwszy samovchód, który dobrze mi służył przez prawie 7 lat. Oceniam go po przejechaniu 100000km do 237000, jakie teraz ma.
~Tomir
Hatchback 1.8 16V 133KM 98kW
Fiat Stilo I
Świetny samochód bardzo dobrze się sprawuje i nie psuje się. czasem robie trasy ponad 1 tysiąc kilometrów i nie czuję zmęczenia silnik zapewnia wystarczające osiągi i dobrze się wyprzedza. Instalacja gazowa porządna i nic więcej do szczęścia nie trzeba.
~marco8989
Fiat Stilo I
Auto w wersji 3 drzwiowej prezentuje się zdecydowanie najlepiej. Jest dość krótkie jak na swoją klasę, jednak już szersze od wersji 5 D. Czuć to zdecydowanie podczas jazdy. Auto prowadzi się dużo lepiej od rodzinnej wersji fiata. Nie pływa już tak na zakrętach, jest też zdecydowanie sztywniej...nie wpływa to jednak znacząco na komfort podróżowania. Porównując zawieszenie samochodu z konkurencją cenową tego rocznika i tej klasy ( seat leon,...
~DenyZ
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Fiat Stilo I
Wszyscy mówili że Fiaty do graty, absolutnie nie mogę tego powiedzieć tak o Stilo, zakochałem się w tym aucie, w jego kształtach,funkcjonalności i przestrzeni jak na samochód typu hatchback.
~Grzegorz
Hatchback 1.9 JTD 115KM 85kW
Fiat Stilo I
Bardzo dobre auto jak na tą wartość i przede wszystkim ładne. To duży atut nie musieć wstydzić się jeździć 15 letnim autem, nie to co np. astra.
~Seba
Fiat Stilo I
Świetne auto do miasta i na trasę. Bardzo zrywne, genialne hamulce i mnóstwo dodatków takich jak tempomat, esr, asr, podłokietnik sprawiają, że podróżuje się nim naprawdę komfortowo.
~lewyxxx
Kombi 1.6 i 16V 103KM 76kW
Fiat Stilo I
Stllo wzbudza emocje albo złe albo dobre. Akurat jestem w trakcie sprzedawania auta i mogę trochę podsumować Stilo. Z początku auto mi się podobało. Komfort jazdy jest dobry, choć auto ma dość miekkie zawieszenie i buja, Ale jeżdzi się wygodnie. Dobra blacha, która nie rdzewieje. Przestronny. Wykończenie wnęrtrza na dobrym poziomie, ale jednak posiada trochę wad. Głównie elekryka,
~Szalan13
Fiat Stilo I
Po krótkim lecz intensywnym użytkowaniu autka powiem krótko - jestem zadowolony.
~Justyna
Fiat Stilo I
Ogólnie z wyglądu samochód prezentuje się bardzo ładnie. Nie łapie go rdza, wnętrze eleganckie. Bagażnik pojemny. Bardzo niezadowolona jestem z jego silnika oraz sterownika od komputera (IAW 5NF.T9). Wadą Stilo 1.6 (potwierdzoną przez bardzo bardzo wiele osób) jest to, że sterownik umieszczony jest na silniku, nagrzewa się i puszczają luty. Konsekwencja tego? Nie da się odpalić samochodu, bądź gaśnie podczas jazdy. Za pierwszym razem można...
~Bartek
Hatchback 1.9 JTD 80KM 59kW
Fiat Stilo I
Auto małe ale nie malutkie. Da sie komfortowo podrozowac w 4 osoby. Motor nie powala osiągami. Odwdziecza sie jednak na stacji paliw.
Fiat Stilo