Fiat Stilo
Fiat Stilo w pigułce

Najnowsze oceny Fiat Stilo

~Jacek -Gdn-
Fiat Stilo I
Fajne auto ,super jazda nim.Jedno jest pewne stilony to auta warte duzo wiecej niz średnie ceny.
~Erwin
Fiat Stilo I
Testowałem meganke II golfa IV i astre .Rzutem na tasme jazda fiatem,i tutaj zupełne zaskoczenie. to auto suer jezdzi.Poza tym świetne wyposarzenie jakosc materialow,nic nie zgrzypi nic nie czeszczy.Trafił sie zadbany i kupilem Po roku moge powiedziec to byla dobra decyzja.Spisuje sie na 5
~pawel
Fiat Stilo I
Skusiłem sie na stilona poniewaz kolega ma z tym silnikiem i miałem okazje sporo nim pojezdzić.3- lata i nic strasznego sie nie dzieje.Ja swoim rok i tez jak narazie jestem bardzo zadowolony.Eleganckie auto,jazda nim to sama radość.Silnik i skrzynia super do siebie pasują,zwłaszcza gdy lubi sie wysokie obroty.
~arturo
Hatchback 1.2 16V 80KM 59kW
Fiat Stilo I
Auto bardzo fajne, do codziennej miejskiej jazdy ale również nadające się na trasę. Śmiało można polecić wersję silnikową 1.2 mimo wielu opinii, że jest ona za słaba do tego autka. Autko ma ponadczasową bryłę mimo przeszło 10 lat od produkcji może się podobać. Super wyposażenie: pełny komputer pokładowy ze sporą ilością ciekawych funkcji, elektryka, poduszki powietrzne w znacznej ilości, spora ilość schowków w tym schowek klimatyzowany......

Dziennik kosztów dla Fiat Stilo

6,8
8,0
10,0
~stilon
Fiat Stilo I
Prawie rok jak skusiłem sie na to auto.20 tys. przejechane,zero awarii .Przednia jazda tym autkiem.Niedawno kodupiłem nakładi na progi daszek,i teraz dopiero prezeentuje sie pięknie.Osobiscie załuje ze zamist silo II powrociło brawo bowiem to jest okrojone technologicznie stilo-{firmowe auto brawo II} bo cena musiała byc niska!.
~MnS
Hatchback 1.4 i 16V 95KM 70kW
Fiat Stilo I
Auto, które daje dużo radości z jazdy, świetnie się prowadzi, ma wygodne fotele, dobre, miekkie plastiki wewnątrz i nie dokuczają mu poważne usterki. Sprawdza się rewelacyjnie na długich trasach do Włoch czy na Litwę (z doświadczenia :) ). Jedyną uciażliwością jest konieczność kontroli poziomu oleju. Czego brakuje? Mocniejszego silnika, myślę, że 1,8i dały pełnię szczęścia.
~lechoo1946
Hatchback 1.6 16V 105KM 77kW
Fiat Stilo I
tym autkiem jeżdzą cztery osoby jako kierowcy różne style jazdy,dwie panie dwóch chłopów,wszyscy są z stilo zadowoleni,jest przyjemne w prowadzeniu na codzień, komfortowe,niezawodne,ekonomiczne,warte wyłożonych pieniędzy/nawet maska podnosi się na teleskopach co nie jest częste w autach wyższej klasy/auto zostało ładnie wyposażone,ceną nie trafione w rynkowe potzeby teraz gdy nie jest produkowane zyskuje zwolenników ,cóż tak to bywa gdy marki...
~pawat@op.pl
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Fiat Stilo I
Duża ilość miejsca nad głowami, na nogi, przepastny bagażnik. Tu i ówdzie, ten i owy plastik może skrzypnąć. Jakość owych plastików, szczególnie te na boczkach drzwi i dolnej części deski rozdzielczej mogłyby być lepsza (bardziej odporne za zarysowania).
~z86
Fiat Stilo I
Prawdziwa radocha z jazdy tym autem ,zwłaszcza z tym silnikiem.3 lata.42 tys przejechane i poza kilkoma drobiazgami nic złego się nie dzieje,(a obawy przed kupnem były).Wygląd kwestia gustu jak dla mnie piekne auto(3d)
~say
Kombi 1.9 JTD 115KM 85kW
Fiat Stilo I
między dobrze a przeciętnie...użytkując ten model nie można być pieniaczem ale i nie rzuca na kolana...po prostu przeciętne, rodzinne, praktyczne kombi. Oczywiście nie odradzam ale jak każde auto ma + i - . Bardzo doradzam kupno z pewnego źródła - w miarę zadbanego, najlepiej z zachodu bo ceny części nie są niskie jak w punto czy seju !!! Nie napalajcie się na sam wygląd bo możecie się oszukać jak przyjdzie na dzień dobry wymienić od razu...

AUTOCENTRUM.PL S.A.