Lista ocen Fiat Tempra Kombi (18) - Całokształt

Na liście zabraknie 10 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~husky
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Obecnie na rynku nie ma chyba lepszego samochodu jeśli chodzi o stosunek cena/jakość niż Tempra. Szczególnie godna polecenia jest wersja kombi, o dużej ładowności, świetnej widoczności i koniecznie w wersji 1,9 TD. Ja za swoją 1,9 TD S.W. w wersji SX (airbag, ABS, el. szyb, lusterek, el. szyberdach, wspoma, centralny zamek) dałem 1000 E. Trzeba tu dodać że auto ma całkowicie cynkowane nadwozie i bezwypadkowe jest praktycznie wolne od rdzy...
~BAJER
Kombi 1.6 i.e. 78KM 57kW
Bardzo dobry i wygodny samochód za naprawde niewielką kase miałem kupić BMW ale to utko nie jest już w modzie jest obchodzone a temperówka to jest piękny duży samochód i bardzo wygodny nie jest to wyścigówka ale mi o to nie chodziło miało być duże wygodne i niezawodne a gdy się coś już zepsuje to mało kosztuje i można to samemu naprawić POLECAM
~Robak
Kombi 1.6 i.e. 78KM 57kW
Jeździłem Temprą 6 lat. Postanowiłem ją wymienić, bo bałem się, że zacznie się coś z nią dziać. Obecny właściciel przejechał 60 tys bez żadnych problemów (pomijam wymianę amortyzatorów i opon - miały prawo). Teraz ucieram Alfę Romeo i chciałbym aby się tak dobrze sprawowała jak Tempra.
~KOJAK - Student
Kombi 1.9 TD 80KM 59kW
Samochod kombi wysmienicie sie sprawdza jak dla studenta jakim ja jestem wiadomo przeprowadzi tasa do domu 600km od miasta w ktorym studiuje. Mozna nim wozic od desek(zdejmowany zdezak) do mebli kawadratowa paka lux. Kupielm go tanio w niemczech od dziadka cena/jakosc super
~Olaf Folaron Czestochowa olaffolaron@yahoo.de
Kombi 2.0 i.e. 4x4 115KM 85kW
na dzien dzisejszy to niegra roli pomalu te auta wymieraja,ja mam moja 8 latek z niemiec sprowadzilem,zadbane auto w zadkich wersjach moze benda kiedys kolekcjonerskie ale trzeba o nie bardzo dbac w sczczegolnosci dlatego ze to wloskie delikatne makarony
~ozeo1@wp.pl
Kombi 1.6 i.e. 75KM 55kW
wielki samochód za niewielkie pieniądze, bardzo funkcjonalny, w miarę ekonomiczny, dobra blacha (ocynk), niekłopotliwy w eksploatacji, trochę marne, trzeszczące plastiki, wygodny i przyjemny w prowadzeniu. gdyby był jeszcze produkowany to bym nowy kupił
~sebastian
Kombi 1.6 i.e. 90KM 66kW
jest to dobre auto za rozsądną cene jako użytkownik jestem zadowolony z pojemności bagażnika wkońcu jest to kombi i pomimo tego że jest kanciaty ma ładny design.
~temprowiec
Kombi 1.6 i.e. 75KM 55kW
mam ja jakies 9 miesiecy i nie mam z nia problemow, moja tempra to kombi i przy jezdzie na trasie platnej A4 krakow katowice 5 osob + bagaz osiagnalem 180km/h a to chyba dosc duzo.
~McKornik
Kombi 1.9 TD 90KM 66kW
Auto dobre z doskonałym silnikiem. Ponadprzeciętna przestronność. Nawet jakość wykończenia więcej niż dobra. Zawadzą drobiazgi. Ale za tą cenę trudno znaleźć coś lepszego.
~McKornik
Fiat Tempra Kombi