Lista ocen Fiat Tempra Sedan (125) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mikołaj
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Jak nie przyzwyczaisz się do tego, że ciągle coś wyskakuje to nie kupuj takiego auta z takim przebiegiem... Ale to drobiazgi - to się kontrolka zapala, to inna nie zapala, to coś zacznie trzeszczeć (raczej rzadko), do gdzieś zaśniedzieje, to zardzewieje, to zacznie skrzypieć, to się obroty na jałowym przestawią na ok.1´600, ot takie różne wesołe :D rzeczy... Ale z tym wszytskim można jeździć - dodaje tylko uroku włoszczyzny ;)
~zonzu@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TD 80KM 59kW
zrobiłem narazie 30000 tys tym samochodem i jest tragicznie dosłownie psuje się wszystko co sie rusza: programator wycieraczek, włącznik wycieraczek (ułamał się), z powodu przecieku do wnętrza zepsuła się centralka autoalarmu, ze zględu na brak osłony na alternator już kilkakrotnie musiałem jeździć z nim do elektryka, regulator prędkości dmuchawy, od początku posiadania przeze mnie samochodu nie chodzi włącznik świateł awaryjnych
~wesolatempra@wp.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Napisałbym może i nawet, że bardzo źle gdyby nie fakt, że masa drobiazgów które nawalają: po pierwsze - nie przeszkadza, ani nie powoduje dalszych poważnych komplikacji; po drugie - często można samemu bez większych umiejętności zaradzić; po trzecie - jeśli drobiazg wymaga jakiegoś wkładu finasowego, to jeśli nie pójdziemy z tym do jakiejś większej stacji serwisowej, to koszt jest zwykle symboliczny....
~kro2000@o2.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Jak to we fiatach. Światełka cofania mi wysiadły (przełącznik), tylna lampka oświetlenia też padła.. Ale to raczej wynik niedbalstwa poprzedniego właściciela..Prawa przednia klamka (od środka) czasami się zacina.. Obrotomierz czasami nic nie pokazuje, niedawno wskaźnik doładowania też wysiadł...Oba problemy rozwiązane przy pomocy wd-40, szmatki, papieru ściernego:]
~zdrovit
Sedan 1.6 86KM 63kW
auto mam trzy lata, tylko raz nie mogłem odpalić ( zaśniedział przewód od odcięcia zapłony i troche się musiałem nagłowić co jest zanim to odkryłem ), pozatym takie elementy jak wahacze i te inne gumki wymieniam co jakiś czas bo niestety drogi w stolicy to do najlepszych nie należą, pozatym to tylko tankuje
~unknown
Sedan 1.6 86KM 63kW
jedyne drobiazgi jakie zapamiętałem - do wyciszenia duperele jak pólka z tyłu :-) dmuchawa - padła regulacja - tylko min i max/ przełącznik czy rezystorki w nim bodajże/;uszczelka od klawiatury silniczka - puszczała olej - też samemu łatwo wymieniźć, kupiłem za kilka zł;
~miszko
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Co awaryjne... chmm dobrze trzeba utrzymac kostki zasilania w reflektorach. zeby nie zasniedziały. Sprawdzic tez lepiej wpiecie kostki do wentylatora od nagrzewnicy. To jedynie "powazne" usterki, zadbac o kostki-a bedzie ok!
~wickretowicz
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Przede wszystkim elektronika. Wymiana koncówek do lamp przednich, wyczyszczenie konsoli od sterowania lusterek, i przekaźnika od świateł. Wszystkie naprawy wykonałem sam przy śmiesznych kwotach
~Lufa@sk8.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
nie ma czego sie uczepić dla mnie autko naprawde jest niezawodne nie ma rzadnego problemu, W każdym aucie jakiś drobiazg wadzi. w moim egzemplarzu nic się nie dzieje nawet drobiazgowego.
Dziennik kosztów dla Fiat Tempra Sedan
12,2
10,8
~ysrzepin@cyf-kr.edu.pl
Sedan 1.4 78KM 57kW
Cala masa sypiacych sie pierdulek, jak to w Fiacie + u mnie dziwne rzeczy z elektryka na deszczu, tlumik do reperacji - nie lubil wertepow, wspomniane dmuchanie spod deski (w zimny dzien doskwiera)
Fiat Tempra Sedan