Lista ocen Fiat Tempra Sedan (125) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 147 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mikołaj
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Ogrzewanie bardzo wydajne. Z wentylacją trochę gorzej, latem robi się gorąco, ale wiele aut radzi sobie dużo gorzej (No w końcu auto było dla klientów z cieplejszych stref klimatycznych). Pokrętło ciepłe/zimne powietrze o całkowicie płynnej regulacji - fajne, ale szybko pojawia się i rośnie luz, co skutecznie ogranicza możliwości dokładnej regulacji... Ps. Nie mam klimy.
~lukban
Sedan 1.6 86KM 63kW
wmiare szybko sie nagrzewa wnetrze, wentyluje tez ok. szyby mi nie paruja wiec jest ok. w viki mialem z tym problem przy temp. rzedu 10stopni i deszcu na polu. fajny patent z tym nadmuchem pod siedzeniamiz przodu dla pasazerow z tylu oraz pomiedzy fotelami.to mnie zaskoczylo
~kro2000@o2.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Ogrzewanie co prawda sterowane na gałki ale grzeje dobrze:] Ma podwójny obieg...Na nogi możemy dać fest gorąco a na twarz letnią bryzę:] Efekt, ciepło w nóżki ale gorąco ci nie jest:]]]Jest jeszcze nadmuch na pasażerów do tyłu:] Na lato szyber - jak znalazł;]
~wesolatempra@wp.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Ogrzewanie znakomite, żaden diesel (bez względu na wiek) nie da z siebie tyle ciepła i zwłaszcza tak szybko... ze schłodzeniem auta latem jest gorzej - nie mam klimy.... ale na opalony łokieć do +25´C jeździ się bezproblemowo...
~Sławek slis@wp.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
bez zastrzezen,grzeje dobrze i szybko,nawet przy sporych mrozach(ale warunek:sprawny termostat- ja już 2 razy musiałem go wymieniać), nawiewy na tył pod siedzeniami, i środkowy, nie ma co narzekać
~artur_rz
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
Jedyny problem W mojej Temprze S.W. to bardzo mozolnie działające ogrzewanie tylnej szyby. Ogrzewanie/wentylacja potrafi szybko ogrzać/schłodzić wnętrze samochodu.
~andrzej406@gazeta.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Po 10-ciu latach pękł przewód od nagrzewnicy i ciepła woda leciała na nogi . Cięgna popękały o wiele wcześniej i wtedy to trzeba się nagimnastykować żeby było ciepło.
~arisek@wp.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Wejście do srodka w wilgotnym ubraniu lub w kilka osób podczas deszczu to natychmiastowe zaparowanie szyb. Wentylacja radzi sobie z tym z ogromnym trudem. Ogrzeawnie ok.
~wickretowicz
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Z nagrzewnicą to włosi nie zabłyśli. Z dziesięć minut jazdy żeby choć co szyby odtajały, a w samochodzie zrobiło się znośnie. Wentylacja też jest kiepska.
~grzegorz
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
ogrzewanie jest oki.ale problem jest w momencie gdy pada deszcz,szyby parują nawet po długiel jeżdzie na maksymalnie włączonej dmuchawie nic nie pomaga.
Fiat Tempra Sedan