Lista ocen Fiat Tempra Sedan (120) - Widoczność

Na liście zabraknie 152 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kro2000@o2.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
No prawie jak w polonezie:] Jak się wyhylisz to widzisz koniec maski. Manewry na zapałki - no problem..Z tyłem trochę gorzej, bo kufer wysoko siedzi. Szybki na tylnych słupkach ratują nieco sytuację. Na lusterka nie ma problemów.
~Lipton
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
dobre widac praktycznie wszystko po obu stronach i na przodzie jedyny minus to kiepska wiocznosc z tyłu wyskoka klapa bagarznika ewentualnie niewielki spoiler i nic nie widzac :D ale to szczegół
~wickretowicz
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Kupując sedana trzeba się liczyć że należy dodać zapas miejsca na kufer przy cofaniu. Ja oceniam że jak na tą klasę jest okey. Po miesiącu lub kilku już niema problemów z parkowaniem.
~reanwi.poczta.onet.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
jestem bardzo drobną osobką, muszę siedzieć na poduszce ale największym problemem jest ograniczenie widoczności przez szerokie u podstawy słupki przy przedniej szybie
~klosz007@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
B. słaba do tyłu. Mimo 2 lat eksploatacji nie jestem nigdy w stanie ocenić ile z tyłu jest jeszcze wolnego miejsca. Trochę za szerokie slupki przednie. Poza tym OK.
~bombardier
Sedan 1.6 86KM 63kW
troche denerwuje mnie przedni słupek z lewej strony przy skręcie w lewo, ale to chyba mają wszystkie auta a widok do tyłu to kwestia przyzwyczajenia
~artur_rz
Sedan 1.6 i.e. 75KM 55kW
Widoczność to chyba największa zaleta mojej Tempry S.W.. Auto do okoła jest bardzo dobrze przeszklone przez co widoczność jest rewelacyjna.
~Sławol - Swarzędz
Sedan 1.4 i.e. 70KM 51kW
Trzeba się nauczyć cofać na lusterka bo na ranię nie ma szans dobrze wycelować. Może dlatego tak piszę bo ja tylko na lusterkach potrafię.
~unknown
Sedan 1.6 86KM 63kW
widoczność OK, kwestia przyzwyczajenia, choć trzeba autko wyczuć, bywają małe strefy gdzie bez gimnastyki w środku nie zobaczymy wszystkiego;
~BOBO bobo20@space.pl
Sedan 1.6 86KM 63kW
no cóż widocznośc jest dobra ale tylko do przodu i na boki ( trosszke zaduże słupki przednie) jeżeli chodzi o tył trzeba polegać tylko na lusterkach
Fiat Tempra Sedan