Lista ocen Fiat Tempra Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW 1994-1996 (67)

~wesolatempra@wp.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Tego auta najprawdopodobniej już nigdy nie sprzedam... Najwyżej kupię sobie drugie :)
~Mikołaj
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Eeee... Rewelacja. Spora, wygodna bryka, z elastycznym, ładnie brzmiącym silnikiem...
3,3
~arisek@wp.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Auto kiedys było odjazdowe - wystarczy spojrzeć na "Ekstradycję", poza tym jeździ ich jeszcze sporo w biedniejszych urzędach. Jeździli temprami chłopcy z BOR-u, niestety złą sławą zapisały się egzemplarze -którymi zabili się swego czasu : poseł prof. Walerian Pańko, czy szef Śląsko-Dąbrowskiej Solidarności - Grzegorz Kolosa. To takich kilka przykrych epizodów z życia modelu. Auto nie zawsze uprzykrza się właścicielom. Ja miałem w ciągu tych...
~klosz007@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Mimo mniejszych i większych usterek, co jest typowe dla Fiata i dużego zużycia paliwa, auto odpłaca się dobrą dynamiką (mimo słabego silnika), niskimi cenami części i wielkim wnętrzem.
~kamker
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
90km na tak ciężki samochód to za mało ale cichutki szczególnie w korku na trasę wystarczy na spokojne płynięcie ale na wyprzedzanie brak mocy szczególnie w 3 os i załadowany rzeczami jak to tylko możliwe,od mocy około 120km można by pomyśleć o dynamicznej jeździe w takich warunkach (Silnik)
~miszko
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Ogolnie oceniam na bardzo dobrze, choc nie daje doskonalej oceny ;)
3,8
~wickretowicz
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Samochód ma drobne wady, które mogą komuś przeszkadzać. Jednak jak dla mnie jest całkiem poprawny.
~miszko@konin.lm.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Nie zmieniam zdania! Oceniam ten samochód bardzo dobrze, pomimo tego co nieraz o Fiatach mówią! Nawet mój tata który kupował ten samochód z salony (´94) narzekał na Fiata (chciał kupić albo Honde Concerto) , ale za namową mamy kupił Fiata (była/jest o wiele wiekszą). Teraz po latach nie narzeka i jest z niej zadowolony , tak jak ja... bo urzywam juz ten samochód dłuższy czas.
3,5
~andrzej406@gazeta.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Uważam że samochód który wytrzymuje 660000 jest dobrym samochodem jeśli ktoś dba o niego on mu się odwdżwięczy.Zalecam olej Lotos półsyntetyk.Po 10-ciu latach rdza dała znać o sobie i to bardzo, podłoga od strony pasażera praktycznie odpadła,błotnik tylny tak zardzewiał że nie było do czego doczepić zderzaka.
~Mikołaj
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
To auto da się pokochać. A potem tą miłość można racjonalnie ekonomicznie bez problemu uzasadnić.
Fiat Tempra Sedan