Lista ocen Fiat Tempra Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW 1994-1996 (34) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 33 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Mikołaj
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Jak nie przyzwyczaisz się do tego, że ciągle coś wyskakuje to nie kupuj takiego auta z takim przebiegiem... Ale to drobiazgi - to się kontrolka zapala, to inna nie zapala, to coś zacznie trzeszczeć (raczej rzadko), do gdzieś zaśniedzieje, to zardzewieje, to zacznie skrzypieć, to się obroty na jałowym przestawią na ok.1´600, ot takie różne wesołe :D rzeczy... Ale z tym wszytskim można jeździć - dodaje tylko uroku włoszczyzny ;)
~wesolatempra@wp.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Napisałbym może i nawet, że bardzo źle gdyby nie fakt, że masa drobiazgów które nawalają: po pierwsze - nie przeszkadza, ani nie powoduje dalszych poważnych komplikacji; po drugie - często można samemu bez większych umiejętności zaradzić; po trzecie - jeśli drobiazg wymaga jakiegoś wkładu finasowego, to jeśli nie pójdziemy z tym do jakiejś większej stacji serwisowej, to koszt jest zwykle symboliczny....
~miszko
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Co awaryjne... chmm dobrze trzeba utrzymac kostki zasilania w reflektorach. zeby nie zasniedziały. Sprawdzic tez lepiej wpiecie kostki do wentylatora od nagrzewnicy. To jedynie "powazne" usterki, zadbac o kostki-a bedzie ok!
~wickretowicz
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Przede wszystkim elektronika. Wymiana koncówek do lamp przednich, wyczyszczenie konsoli od sterowania lusterek, i przekaźnika od świateł. Wszystkie naprawy wykonałem sam przy śmiesznych kwotach
~GZES RUDNIKI
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
ostatnio w deszcz padł mi mechanizm wycieraczek do szyb a byłem 300km od domu.noc,żadnego mechanika w pobliżu.porażka.stuki w lewym kole.prawdopodobnie wina amortzatora.
~miszko@konin.lm.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Jak na swój wiek i przebieg to mało przy niej robiłem , ale odejme punkcik bo przez ten czas od ostatniego opisu , jedno łozysko przednie już było do wymiany, no i ... wiecej nic
~grzegorz
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
bezprzerwy coś się psuje, wprawdzie są to niedrogie drobiazgi,ale jest to denerwujące.zdążę wymienić jakąś część to zaraz występuje nowa usterka.
~andrzej406@gazeta.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Przewody wysokiego napięcia (polecam przewody producenta z ul.instalatorów w w-wie są porównywalne z oryginałem,kopułka , palec , auto jest wtedy nie zawodne.
~Lipton
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
bardzodobra praktycznie niezniszzalny silnik jedna mała wada t ood czasu do czasu psuje sie dysza wolnych obrotow
~ml@konin.lm.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Jedyna awaria to pekniecie (przez moja wine) takich zatrzaskow trzymajacych popielniczke, ale ogolnie autko ok
Fiat Tempra Sedan