Lista ocen Fiat Tempra Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW 1994-1996 (31) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 36 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~miszko
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Ale za to tu dam doskonala. W tej klasie naprawde nie znajdzie sie nic lepszego. Porownania do Golfow II/III troche mnie smiesza! Astra jest milym autem, ale ciasnym. Octavia jest porownywalna, ale z tylu miejsca o wiele mniej niz w Temprze. Warto szukac dobrze wyposazonych Tempr! Nie ma aut doskonalych, wiec jesli sie dba to sie ma!! Ja mam juz 10,5 roku to auto i w sumie juz do konca jego dni nie sprzedam. A to dopiero polowa jego zycia...
~wickretowicz
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Znajdzie mi samochód za tę cenę z ogromnym wnętrzem, dobrym zawieszeniem, przeciętnymi osiągami i w miarę ekonomicznym. Dodatkowym atutem jest ocynkowana blacha. Więc jak teraz widzę pordzewiałe Ople (które bardzo mi się podobały i chciałem kupić) to dziękuję że przyszło olśnienie i kupiłem temprę, którą przejechałem już 80 tys i jestem BARDZO zadowolony.
~jupi
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Kupiłem w 1995 za 30000zł. Jeździł w firmie i z zapasem na siebie zarobił. Teraz chcą dać za niego 9.000 (nie opłaca się sprzedawać). Usunięcie wszystkich usterek i wymiana zużytych części będzie kosztować 4.000zł i mam auto które będzie jeździć spokojnie następne 5 lat (nadwozie galwanizowane bez śladów rdzy).
~wesolatempra@wp.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Szukasz bardzo taniego auta w zakupie i eksploatacji? Z obszernym i wygodnym wnętrzem? Dużym bagażnikiem, mieszczącym butlę z gazem i duże pakunki? I nie przeszkadza Ci to, że będziesz miał z tym autem kawałek roboty? TO BIERZ TEMPRE!!!
~grzegorz
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
koszt takiego auta to okło 5 tyś. zł. ale jakości to zadużej niema,w tych pieniądzach polecam fiatsa uno,wprwdzie jestt o klasę niższy od tempry ale jego awaryjność jest o wiele mniejsza i mniej spala,a dynamika jazdy o niebo lepsza.
~GZES RUDNIKI
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
za te pieniądze nic innego z takim wypasem niekupię,ale gdyby fiat uno miał takie wyposażenie wybrałbym to auko,jeżdzi się nim super,szczegulnie z silnikiem 1.4
~andrzej406@gazeta.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Jeśli ktoś jest cierpliwy i chce mieć pojemne auto bardzo rodzinne za nie duże pieniądze to polecam ale tylko z motorem 1600 na gaźniku.
~Mikołaj
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Bez konkurencji... Polonez jest tańszy, ale znacznie mniej trwały, mniejszy w środku, mniejszy bagażnik, znacznie gorszy komfort...
~Yonki11@wp.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Naprawde jesi macie okazje kupic Tempre - zero zastanowienia!Nie pozalujecie, tani, a na poziomie o klase wyzsza od siebie.
~klosz007@poczta.onet.pl
Sedan 1.6 i.e. 90KM 66kW
Za tą cenę nie ma innego samochodu o porównywalnej wielkości i komforcie podróżowania (który psuje tylko twarde zawieszenie).
Fiat Tempra Sedan