Lista ocen Fiat Tempra Sedan 1.9 TD 90KM 66kW 1990-1996 (21)

~kro2000@o2.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Samochodzik na studencką kieszeń..Duży pakowny (kombi jeszcze pakowniejsze)..Wygodny i ma trochę polotu zwłaszcza z dechą digital..Mam szybki pod prądem z przodu, szyberdach i lusterka..Dodatkowo podgrzewane lusterka są;] Ponoć elektryka we fiatach lubi płatać figle zwłaszcza od sterowania silnikiem..W moim diselku nie ma czegoś takiego więc nie ma się co posypać..;] Żre mi go ruda na dupie ale był bity w nią (lekko co prawda ale jednak) a...
~Przemek Z Tczewa
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Dam ocene dobra..jest to samochod jak na lata 1990 bardzo dobry technicznie i osiągowo..Zeby niesklamac do 100km/h ma w przypadku tego 1.9 TD silnika okolo 12,5 sek..a jechalem nim najszybciej narazie 165km/h na obwodnicy trójmiejskiej..ale mialem niecałe 3/4 pedałku gazu :D
~poul1987
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Silniczek jest super.Tipo 1,6 nie ma szans :) a co do 1,8 to nie ma co porównywać ten ma coś ponad 100KM :/. (Silnik)
~Lufa@sk8.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Fiat jest naprawde super, silniczek pali na dotyk czy ciepły czy zimny, Naprawde niezawodny silnik jest super. (Silnik)
~slawek@basser.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Jak na cenę samochodu naprawdę świetnie. Polecam ten samochód naprawdę szczerze, sprzedałem go rok temu, jeździłem 8 lat po polsce i za granicą i nigdy mnie nie zawiódł!!! Faktem jest że brał dużo oleju ale przy moim stylu jazdy to normalne. P O L E C A M !!!!!
~Marcin (marcin_dzierzoniow@wp.pl)
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Troszkę, jak to diesel głośny dopóki się nie zagrzeje, potem prawie go nie ma. (Silnik)
3,4
~pyziu@master.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
Co prawda zaznaczylem wiecej odpowiedzi jako przecietne ale caloksztalt oceniam jako dobrze,moj ojciec zrobil tym samochodem ok 100 tys.km i oprocz drobnych napraw oraz normalnych wymian elementow uleglych zuzyciu w podczas eksploatacji,nie wystapily inne znaczne,czy powazniejsze suetrki,samochod sparwuje sie dobrze,przestronnosc,bagaznik poza malym otworem jest dobra,silnik trwaly i ekonomiczny,turbosprezarka pomimo tego przegiegu spelnia...
~Znawca z Bielska-Białej Grzegorz M.
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
troche się ścinają przy zmianie, ale tylko czasami i nieznacznie (Skrzynia biegów)
3,8
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
miasto w korkach warszawa 7,5 trasa 90 120 km/h 6,0 trasa bardzo marna minimalne to 4,5 trasa nad bałtyk wymiana zawieszenia 500zł ful (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
~galgan25@poczta.onet.pl
Sedan 1.9 TD 90KM 66kW
przód i tył w porządku chociaż trzeba się przyzwyczaić (Widoczność)
Fiat Tempra Sedan