Lista ocen Fiat Tipo I (261) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 257 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~qooba
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
W tej klasie bez porównania! Siedziałem ostatnio w nowym Bravo i jest ciaśniejsze, szczególnie z tyłu! Tipo to stara konstrukcja, przez co ma prawie sześcienny zarys wnętrza, dach nie opada na głowę pasażerów z tyłu, miejsca mnóstwo, szeroko itp. Generalnie przestronność to największa zaleta tego auta!
~maraboot@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Bezkonkurencyjny!!!!!!! Wszędzie pełno miejsca, nie ma drugiego takiego kompakta. Na wakacje wsiedliśmy z ślubną, trójką dzieci, namiotem, materacami dmuchanymi, karimatami, śpiworami, kuchnią gazową, garami, mnóstwem ciuchów, butów i innych rzeczy, i to wszysko zmieściło się pod półką w bagażniku.
~strzemie@wp.pl
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Przród i tył pełno miejsca. Z tyłu, w odróżnieniu np od Seatów Ibizy czy Cordoby, wyższi pasażerowie nie muszą zginać karku lub odsuwać tyłka od oparcia by wyprostować głowę- linia dachu nad tylnym siedzeniem jest prosta, zatem miejsca na głowę jest pod dostatkiem.
~Lucenty
Hatchback 5d 1.4 70KM 51kW
nigdy jako pasazer nie jechalem ale jako kieowca jestem zadowolony nogami o nic nie chacze miesce na wszystko mam tylko popielniczk jest zle umieszczona przeszkadza przy zmienianiu iegow ale ponoc palenie zabija wiec to pewnie dla tego tak ja umiescili
~ipmario
Hatchback 5d 1.6 i 80KM 59kW
Nooo wydaje mi sie , ze wiekszy od Golfa.Z tylu tez tragedii nie ma.Fotele dobrze trzymaja i sa dosc dobrze wyprofilowane.Siedzi sie ogolnie dziwnie , bo dosc wysoko ale trudno to uznac za wade badz zalete.Maly bagaznik :(
~Tomzik
Hatchback 5d 1.4 76KM 56kW
Pokażcie mi jakikolwiek samochód kompaktowy z tamtego okresu, który miałby tyle miejsca w środku- nawet dziś Tipo nie ma się czego wstydzic pod tym względem, a i bagaznik 350 litrów do dziś jest w tej klasie przyzwoitą średnią.
~Remi
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
mmiejsca jest po prostu DUZO!! na uto w tej klasie to jest za pewne na poczatku listy jesli chodzi o przestrzen w srodku!! a po zlozeniu foteli mozna przewiezc na prawde duzo , tylko sam bagarznik jakis taki nie najwiekszy w klasie
~morpheus
Hatchback 5d 1.6 i.e. 90KM 66kW
Po przesiadce z wiekszego samochodu odczulem mniejsze gabaryty. Jednak nie jest zle, z przodu dosc wygodnie, mozliwosc regulacji wysokosci kierownicy pozwala dobrac odpowiednie ustawienie tak, by bylo w miare wygodnie.
~G
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
Wersja 3D - idelana dla dwojga bardzo duzo miejsca z przodu z tylku tez mozna jezdzic na upartego... Wotele w wersji Gt maja dodatkowe regulacje i poprawione trzymanie boczne - prawie kubelki:)
~Kamil
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
samochód zapewnia naprawde wygodne podróżowanie ale dla 4 osób. Jeżeli na tylnej kanapie usiądą 3 osoby, robie się już troszke ciasno, ale nie tragicznie. Ogólnie, auto naprawde przestronne