Lista ocen Fiat Tipo I 1.6 i 80KM 59kW 1990-1993 (13) - Całokształt

Na liście zabraknie 17 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~skali@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 i 80KM 59kW
Dosc solidne autko jak na swoja klase, przy rozsadnej cenie. Da sie polubic. Polecam jako pierwszy samochod. Dobrze sie prowadzi i jak na swoja mase dosc dynamiczny. Uwazam, ze 1,6 to minimalna pojemnosc, jaka mozna rowazac przy zakupie tego samochodu. Polecam poczatkujacym i lubiacym przestrzen w srodku za niewielka cene, bo naprawde z tego samochodu mozna latwo zrobic mala ciezarowke, jak sie zlozy tylne siedzenia.
~ipmario
Hatchback 5d 1.6 i 80KM 59kW
Wbrew powszechnym opiniom nie taki "Fiat-grat".Moj to prawdziwy "kon roboczy" , jezdze w dlugie trasy i katuje go po miescie.Tak naprawde to mialem i BMW i wypasiona Omege i Miecia 123...ale jak mowie zonie ,ze go sprzedam albo zezlomuje to mi beczy.Naprawde mozna sie przywiazac.Przy -17 st.C zapala na gazie..od razu :) i zrobilem nim juz tyle kilometrow....
~ZET
Hatchback 5d 1.6 i 80KM 59kW
Generalnie duży samochód, ale bardzo słabo wykonany, jeżdziłem 2 lata, dużo pali, często sie psuje, polecam jako samochód dla miłośnika co ma dużo czasu zeby w nim grzebać.Teraz mam 2 litrową rok starszą vectre i wiem ze jade, dobry silnik, dobre hamulce i nic nie skrzypi a pali mniej. Ogólnie NIE POLECAM
~tipo92@wp.pl
Hatchback 5d 1.6 i 80KM 59kW
samochod super jak za ta cene jedyne problemy jakie posiadam to przy zawieszeniu i silniku krokowym ktory zreszta chetnie kupie tipo92@wp.pl silnik barzdo szybko sie zbiera ja lecialem moim tipaskiem 190 a poszedl by wiecej tylko drog nie mamy odpowiednich
~piot_gibson@op.pl
Hatchback 5d 1.6 i 80KM 59kW
mam to auto 10 miesięcy i dołożyłem do niego już sporo jednak pokochałem ten samochód... w najbliższych miesiącach planuję dołożyć do niego jeszce więcej żeby go pokochać jeszcze bardziej ;)
~_zyleta
Hatchback 5d 1.6 i 80KM 59kW
jak na ten rocznik i przebieg autko godne polecenia nigby nie zabrakło mi gazu pod pedałem oczywiście nie jest to rajdówka ale na zwykłą jazdę dla statystycznego kowalskiego ok
~areq
Hatchback 5d 1.6 i 80KM 59kW
jest to dobry samochod i wcale nie jest tak awarujny jest przestronniejszy od golfa i innych tego typu jak dla mnie ok
~tomek
Hatchback 5d 1.6 i 80KM 59kW
auto ze względu na cenę i jakosc blach ( o rdze raczej nie trzeba sie martwic ) jest godne polecenia
~Prorok
Hatchback 5d 1.6 i 80KM 59kW
Podziwiam, za ten upór w chołbieniu tego modelu i marki ...
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo I 1.6 i 80KM 59kW
10,1
~krzysiek
Hatchback 5d 1.6 i 80KM 59kW
auto troche za sztywne za to blacharka super nie rdzewieje silnik bardzo dobry