Lista ocen Fiat Tipo I 1.6 i.e. 78KM 57kW 1992-1995 (23) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~rudzikgreg@o2.pl
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
Przy niewłączonych kierunkowskazach słuchać było tykanie przekaźnika – bardzo uciążliwe przy dłuższej jeździe. Usterkę można usunąć w bardzo banalny sposób. Nie zawsze zamykały się wszystkie zamki (centralny zamek). Usterkę usunąłem sam.
~qooba
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
Niestety co jakiś czas coś samo z siebie "pada". Głównie osprzęt elektryczny - silnik wycieraczek, żarówki, alternator (jedna awaria), sporadycznie coś nie zadziała i trzeba coś przeczyścić, nasmarować itp. Koszty minimalne 10-50zł.
~Kamil
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
pojawiają sie drobne ustarki typu, chałasujący centralny zamek od drzwi, nawalenie maksymalnego nawiewu, "wychaczeniu" sie migacza - po poruszaniu wszystko wraca do normy itp. Jak dla mnie, to prawie nic.
~RAFALO
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
przez te 11 lat wymienilem tylko poduszki pod silnikiem- nie liczac rzeczy które ulegają naturalnemu zuzyciu- wachacze, klocki, tarcze
~vspr
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
z drobiazgów padłoo mi oswietlenie od pokretel od ogrzewania, centralny zglupial i zamek od bagaznika odmowil posluszenstwa
~łabondek wadowice
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
tak sobie pseudo comp.potopiły mu sie styki od upałów wszystko swieciło ze nie działa.
~Bobik
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
No cóż,jak to we włoskim aucie- coś na ten temat wiem, bo przejechałem tym autkiem 176000 km
~molo (molo13@interia.pl)
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
drobiazgi w elekrtyce typu niestykajace przyciski, zacinajaca sie wycieraczka tylna itp...
~Damian
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
tylko zamek od strony kierowcy. części eksploatacyjne się nie liczą.

Usterki Fiat Tipo I

Fiat Tipo I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~trojspeed
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
problemy z elektryka, (szyby, centralny zamek, swiatła, itp.)