Lista ocen Fiat Tipo I 1.6 i.e. 78KM 57kW 1992-1995 (23) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~qooba
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
Prowadzi się świetnie, nawet w pełni obciążony, co w moim przypadku jest normą. Niestety bardzo awaryjne tuleje met-gum i sworznie przednich wahaczy. Na szczęście są tanie, ale wymiana co 10-15 tys. w ruchu miejskim (Poznań i jego torowiska) raczej wskazana - inaczej głośne stuki. Z powodu wielokrotnego przeładowania samochodu i generalnie dużego przebiegu wymieniłem łożyska tylnych kół i łożysko mocowania ramy pomocniczej tylnego zawieszenia...
~vspr
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
pozytywne zaskoczenie, bardzo dobra sterownosc, przyjemnie sie jezdzi , mam jeszcze astre z 96 i wole jezdzic tipo,
~bozoni@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
Nieźle. Na dobrych oponach potrafi zadziwić w zakrętach. Precyzyjny układ kierowniczy. Tylko 3 obroty kierownicy lewo-prawo.
~beta69
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
lekko obniżone zawieszenie (czerwone spręzyny) i auto jest jak przyklejone:) ...szubko zurzywają sie sworznie w wahaczach
~rudzikgreg@o2.pl
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
Jeśli kotoś znajdzie lepszy układ na nasze drogi to niech proponyje. Moje Tipo na dziurach sprawuje się nieźle
~molo (molo13@interia.pl)
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
Dobrze trzyma sie drogi przy każdym obciązeniu, amortyzatory jeszcze w porzadku, elementy wachaczy do wymiany :-(.....
~Bobik
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
Jak na samochód, którego konstrukcja zrodziła się w 1989 r. układ jezdny jest naprawdę bardzo dobry.
~łabondek wadowice
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
prowadzi sie dobrze na naszych ´´super´´ drogach głosne
~Remi
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
na nasze drogi bardzo ok, i trzyyma sie doskonale, na prawde czuc droge.
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo I 1.6 i.e. 78KM 57kW
10,9
~krzys
Hatchback 5d 1.6 i.e. 78KM 57kW
trochę twardy ale na wrocławskich drogach, żaden nie jest ok