Lista ocen Fiat Tipo I 1.9 TD 92KM 68kW 1988-1995 (12) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 13 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sznyc@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
zawieszenie raz na 2lata do wymiany (ok 50 tyś) poza amortyzatorami, silnik wymaga dbałości, wystarczy małe przegrzanie i już przepala się uszczelka pod głowicą jak już to się stanie to 500 km przebiegu z taką awarią i mamy wymiane pierścieni, pozatym rozrusznik nie wytrzymóje miejskiej eksploatacji, trzeba go co jakiś czas rozebrać i przeczyścić inaczej odmawia posłuszeństwa
~cola.werewulf@mail.ru
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
Przerdzewiałe wszystkie przewody hamulcowe, sparciałe i popękane wszystkie elastyczne przewody hamulcowe. To był kosztowny remont. Dalej: przerdzewiała podłoga pod fotelem kierowcy (jak zima będzie dobrze posolona to na wiosnę wypadnę na jezdnię).
~DD
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
Naprawdę daję mu w dupę i nie robi to na nim wrażenia,z większych usterek to awaria pompy w ukł.chłodz.(chyba z mojej winy) i spalenie się wszystkich świec i ich sterownika (prawdopodobnie robota Kun)
~Ola
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
w 1,5r. dwa razy przednie wahacze, raz tylnie, lozyska, piasty,amortyzatory, automat rozrusznika, uszczelka pod glowica, pasek rozrzadu, ABS...
~marmaz32@wp.pl
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
przegub koła prawego z mojej winy nie wymieniłem na czas \"gumy\" i go trafiło ale na szrocie za 50 zł kupiłem z półośką
~ToMuSS
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
samochód chodzi aż do momętu wyjazdu do warszawy 3 wyjazdy i 3 awarie (1raz skrzynia biegów, 2 raz alternator, 3 raz hamulce)
~kerim02
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
W ciągu trzech lat eksploatacji nie miałem ani jednej usterki, która by unieruchomiła auto.
~inferno855
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
raz tylko przeskoczyl mi pasek rozrządu ale to z mojej winy
~Bajbus
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
przepalaja sie zarówki zarówno te w lampach jak i te w desce rozdzielczej.
~reddog
Hatchback 5d 1.9 TD 92KM 68kW
Nie wiem czy wahacze można uznać za poważne usterki...