Lista ocen Fiat Tipo II Hatchback (21) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Fabian R.
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Po 38 tyś. pękła prawa sprężyna przód. Trzeba było wymienić komplet, koszt około 1500pln. 40 tyś. padł cały mechanizm podnoszenia przedniej szyby od strony kierowcy, koszt 800pln. (dostępne tylko oryginalne części, brak zamienników).
~Jakub
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Jedyną usterką było ułamane jedno mocowanie lampy przeciwmgielnej. Możliwe, że sam jestem tego winien i przy nieostrożnym myciu uderzyłem jakoś w tą lampę. Bez problemu została wymieniona na nową w ASO na gwarancji.
~donstef
Hatchback 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Drobiazgi niestety jak to w Fiacie się zdarzają. Moduł LED padł. Sonda lambda. Wylał się amortyzator (polskie dziurawe drogi) na razie tyle.
~Stach
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Wszyscy naokoło narzekają na Fiata, a ja będę chwalił bo zrobili naprawdę fajny i trwały samochód. U mnie nic się nie przydażylo
~Panjacek
Hatchback 1.4 95KM 70kW
To były jazdy z wypożyczeni , ale auta jechały krzywo, przy małym przebiegu to dziwi.
~WD
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Jedynym problemem był zaparowany tylny reflektor ale w ramach gwarancji od ręki został wymieniony.
~dudu$
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Podczas 2 miesięcy użytkowania i 2400km awarii zero, mam nadziej że tak zostanie
~Adam
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
7tys km trudno coś powiedzieć ,może terkotanie w kierownicy przy skręcie w prawo
~Tyski Tipacz
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Osłona nadkola lekko wygięta przez to chrobocze o sprężynę amorka czasami.
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo II Hatchback
7,8
9,7
~Grzegorz
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Na razie nie oceniam, ponieważ za krótko użytkuję i nie natrafiłem na żadną usterkę.
Fiat Tipo II Hatchback