Lista ocen Fiat Tipo II Hatchback (16) - Karoseria

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Panjacek
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Kwestia gustu ale 5 drzwiowy jest według mnie zacny, ma nawet sportowy sznyt, a sedan przypomina taksówkę, aby nie powiedzieć pokraczną Talię . Wnętrz spore, nawet duże, całkiem wygodne, pozycja wysoka za kółkiem. Wykończenie materiałowe średnie, zapach fiata, trochę bez polotu, deska mimo że mam 185 mocno osłania przednią szybę wrażenie jazdy czołgiem.
~pablo83_1
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Kolor Black Magic. Kolory plastikowych zderzaków są inne niż kolor na metalowej karoserii. Przez chwilę myślałem że rozwalony był i złożony. Jednak w teście na YT znalazłem innego fiata w tym kolorze i było to samo. Szczególnie na słońcu się rzuca w oczy.
~dudu$
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Auto rocznikowo ma 5 lat w użytku od 4. Jestem posiadaczem od 2 miesięcy. Mnie ogólnie ten samochód bardzo się podoba. Mimo tego że produkowany jest w Turcji wydaje się w miarę dobrze spasowany.
~Stach
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Jak największy plus zero rdzy, lakier trzyma się na swoim miejscu no i super wygląd, zresztą Włosi umieją zaprojektować ładna linię samochodu
~Daniel
Hatchback 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Ładna linia nadwozia, pakiet S-Design dodaje kolejnych punktów wyglądowi. Samochód obrzydliwie przestronny jak na kompakt, duży bagażnik.
~Tomas38
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Do tej pory tylko jeden odprysk na masce, na lakierze 3 razy w roku aplikuje wosk collinite. Lakier wygląda jak nowy.
~donstef
Hatchback 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Lakier już chyba u wszystkich producentów robią coraz bardziej słaby/ekologiczny.
~Fopole
Hatchback 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
W citroenie o wiele lepszy lakier do Francuzów się nie umywa
~Adam
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Ładne nadwozie szczególnie hatchback i kombi
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo II Hatchback
7,8
9,7
~WD
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Ładna sylwetka. Po 2-óch latach ciągle mi się podoba.
Fiat Tipo II Hatchback