Lista ocen Fiat Tipo II Hatchback (23) - Widoczność

Na liście zabraknie 14 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Krzbal
Hatchback 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Do przodu i na boki bez zastrzeżeń - słupki nie przeszkadzają. W lusterkach bocznych nie ma praktycznie martwego pola. Do tyłu gorzej, małe przestawiane ręcznie lusterko cofania - sytuację ratuje kamera cofania, którą zdecydowanie polecam. Świetnie wprowadza w ciasne miejsca parkingowe ;) Światła są dobre (nie rewelacyjne) i lepsze niż w Octavii.
~dudu$
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Największą bolączką Tipo w wersji sedan jest bardzo słaba widoczność do tyłu. Jeździłem w swoim życiu różnymi autami w tym kilkoma sedanami i w żadnym nie miałem tak słabej widoczności do tyłu. Mój egzemplarz posiada czujniki parkowania oraz kamerę cofania więc dzięki nim mam możliwość zaparkować samochód w ciaśniejszych miejscach
~WD
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Do przodu jest ok. Do tyłu trochę gorzej ale duże elektryczne lusterka są bardzo pomocne. Dobrze jest mieć czujniki parkowania albo kamerkę cofania. Czasami przy zakrętach przeszkadzają dość szerokie przednie słupki ale to jest kwestia przyzwyczajenia.
~Grzegorz
Hatchback 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Widoczność do przodu i na boki jest w zupełności wystarczająca. Trochę gorzej do tyłu - tylna szyba jest niska - przydają się czujniki parkowania. Na plus zaliczam także doświetlanie zakrętów i dzienne światła LED.
~Tyski Tipacz
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Mam wrażenie, że słupek A od kierowcy trochę za gruby - ale nie ma źle. Widoczność do tyłu słaba. Polecam czujniki dla osób, które mają problemy z wyczuciem odległości. Ja nie mam z tym problemów.
~SzpicBrodka
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Fotele super wygodne. W środku nie słychać że to diesel przy podróży z prędkością do 100 km. Na autostradzie silnika też niewiele słychać a jedynie wiatr i opony.
~Seti
Hatchback 1.3 MultiJet 95KM 70kW
Slaba widocznosc do tylu. Kupujac to auto nie zapomnij dokupic czujnikow cofania albo kamery. Bez tych gadzetow bedzie naprawde trudno.
~Stach
Hatchback 1.6 MultiJet 120KM 88kW
Patrząc do tyłu przeszkadzają tylne słupki ale czujniki cofania załatwiają całkowicie te niedogodność. Do przodu i na boki jest dobrze
~Jakub
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Tylna szyba jest dosyć mała co nieco utrudnia manewrowanie np. na parkingu. Warto zainwestować w kamerę i czuniki.
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo II Hatchback
7,8
9,7
~Fabian R.
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Ograniczone pole widzenia do tyłu, bardzo grube tylne słupki (na szczęście lepsze wersje mają czujniki).
Fiat Tipo II Hatchback