Ocena kierowcy - Fiat Tipo II Hatchback

sebek, 6 lat temu
Rok produkcji 2017
Fiat Tipo II Hatchback 1.4 95KM 70kW 2016-2020 - Oceń swoje auto
Zawieszenie
Witam w marcu minie rok użytkowania Tipo przebieg w granicach 52000tys.km Jestem jak najbardziej miło zaskoczony tym Autem nic się z nim nie dzieje silnik ze skrzynią bardzo ładnie współpracują może troszkę ma za krótkie biegi ale idzie się przyzwyczaić.Przy przebiegu 30000tys.km zrezygnowałem z serwisowania w ASO z cenami serwisu przesadzają (ale to już według uznania) przeszedłem na inny olej też pełny syntetyk o tej samej specyfikacji. Na oleju,filtrach nie oszczędzam i wymieniam co 10000tys.km zobaczymy jak to się przełoży na kondycję silnika przy większych przebiegach.Puki co do dnia dziś czyli przebieg 49200 nic się nie dzieję brak pocenia się żadnych wycieków itp...Nie będę się rozpisywał czy bierze olej czy nie bo według mnie nie bierze od wymiany do wymiany 1l czyli rewelacja zaznaczam że przy przebiegu 3000tys.km auto miało założony Gaz z którego jestem średnio zadowolony cudowny Tartarini jeżeli chodzi o samą instalację lpg to nie polecam.Jeżeli ktoś chce kupić ten samochód do codziennego użytkowania to jest auto właśnie dla niego :) I nie czytajcie komentarzy typu mam przejechane 2tys i coś mi śwista gwiżdże skrzynia głośno pracuje a z głośników dochodzi sam sopran.Były jazdy testowe trzeba było się skupić przemyśleć zakup a nie teraz narzekać na tak naprawdę pierdoły.Fiat nie jest marką premium i kupując go nie zrobisz na ludziach wielkiego łał podjeżdżając nim pod market chcesz robić szał kup Audi, BMW czy Mercedesa ,,nowego'' za 350tys.zł na pewno zwrócisz na siebie uwagę i będzie szał nic nie będzie gwizdać a z głośników będzie słychać bas i sopran :) Bo trudno by było krytykować markę premium.350tys a 50 jest to dość spora różnica.Pozdrawiam

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.4 95KM 70kW [l/100km]

8,3