Lista ocen Fiat Tipo II (71) - Bezawaryjność (poważne usterki)

Na liście zabraknie 108 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~mdnm
Sedan 1.4 95KM 70kW
Niestety pojawiła się poważna usterka, może nie w skutkach, ale w ASO powiedzieli mi, że jej naprawienie będzie wymagało wyrywania całego przedniego kokpitu. Mianowicie zepsuło się pokrętło, które pozwala na ustawienie nawiewu na samą szybę. Diagnoza w ASO 2 tygodnie temu, zamówili nową część i wciąż czekam na to, aż to przyślą.
~dudu$
Hatchback 1.4 95KM 70kW
Podczas 2 miesięcy użytkowania i 2400km awarii zero, mam nadziej że tak zostanie na dłużej. Daje 4 gwiazdki ponieważ czytając w Internecie dosyć często zdążają się awarie sprzęgła ( pękniecie docisku ) oraz wypalenie zaworu wydechowego podczas jazdy na LPG
~Użytkownik
Sedan 1.4 95KM 70kW
Opis we wstępie. Jeśli 3x zaliczamy lawetę do 60 tys. km to chyba nie ma co komentować. Ostatni laweciarz skomentował: "co się dzieje z tymi Tipo". Jednak to żadna pociecha, że nie jestem sam.
~Maciej
Sedan 1.4 95KM 70kW
Mimo drobnych usterek ten samochód zawsze dojedzie do celu i do warsztatu. Jak się pominie drobne naprawy to nie wiem. Nie odważyłem się. Jeśli się dba to on będzie służył.
~Xenomorph
Sedan 1.4 95KM 70kW
Na razie o wiele za wcześnie, żeby myśleć o czymś takim. Podobno sprzęgła padają no i te nieszczęsne wypalające się zawory (mam nadzieję, że tylko na LPG) - czas pokaże w każdym razie.
~Chipo
Station Wagon 1.6 MultiJet 120KM 88kW
nosz ciul jakiś przetarł zderzak na parkingu i spierniczył ... no bo mechanicznie, elektrycznie nic się z tym autem nie dzieje, zero kłopotów.
~Kacper
Sedan 1.4 95KM 70kW
Ja rozumiem, że to tani samochód, ale mamy XXI wiek i remont głowicy po 100tyś jest absurdem. Niezawodność poziom samochodu epoki komunistycznej...
~Dawid Taxi
Sedan 1.4 95KM 70kW
Silnik słabej jakości. Serwis gwarancyjny przy 16 zaworach wymienia tylko jeden wypalony i szlif głowicy także będzie 16 szlifów i 16 usterek.
~MD
Sedan 1.4 95KM 70kW
Zbyt młode auto na awarię, za to w ciągu trzech lat przejechał 116 tys km i nigdy w trasie się nie zatrzymał.
~Kammor
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Brak poważnych usterek w ciągu niemalże 12 miesięcy użytkowania i przejechanych prawie 30.000 kilometrów.