Oceny Fiat Tipo II Sedan 1.4 95 KM 70 kW

pon-pt: 10:00 - 18:00, sob: 9:00 - 14:00

Najnowsze oceny Fiat Tipo II Sedan 1.4 95 KM 70 kW

~Mariusz
Fiat Tipo II
Auto wygląda lepiej od większości nowych modeli znanych marek. Za całokształt daję maksymalną ocenę. Nie żałuję zakupu.
~slawoos
Fiat Tipo II
Samochód oceniam bardzo dobrze, począwszy od wyglądu, który wpisuje się doskonale w obecne trendy, poprzez wyposażenie, spasowanie elementów no i przede wszystkim cenę. Po krótkim czasie użytkowania nie można jeszcze wiele mówić, ale póki co nie zaobserwowałem jakichś znaczących wad
~Jakub
Fiat Tipo II
Po przejechaniu 15 tysięcy kilometrów w 5 miesięcy kupiłbym ponownie. Czytając inne opinię zastanawiam się gdzie innym uciekają litry paliwa (moja wcześniejsza również tutaj jest). Może akurat jest jakaś wadliwa seria. Przez ten okres nie pojawiły się jakiekolwiek usterki. A spalanie jeżdżąc po dużym mieście i wyjeżdżając na trasę mam na poziomie 6,3 - 6,9. Co do silnika, dla których jest za słaby uważam że Po to wymyślono jazdy próbne, żeby...
~mdnm
Fiat Tipo II
Witam, jest to kontynuacja oceny znajdującej się pod linkiem: http://www.autocentrum.pl/oceny/fiat/tipo/ii/sedan/silnik-benzynowy-1.4-95km-od-2015/ocena-kierowcy-133/. Nie da się edytować oceny więc opisze odczucia po 7 miesiącach jazdy i 14 tysiącach przejechanych kilometrów, głównie w trybie miejskim. Ocenę całokształtu zdecydowanie ratuje wygląd samochodu - design jest świetny. Jednakże nie kupiłbym ponownie Tipo, żałuje że nie poczekałem...
~Bmg
Fiat Tipo II
Kawał obszernego, prostego konstrukcyjnie i co dla mnie najważniejsze stylistycznie ładnego auta za rozsądne pieniądze. Bardzo dobry stosunek ceny do oferowanego wyposażenia. Znajomi i rodzina byli zaskoczeni wyborem Fiata, ale po bliższym zapoznaniu i oględzinach wszyscy stwierdzili, że markę zdradza jedynie znaczek na masce. Hmm auto jak nie Fiat. Ot stereotypy. :)
~twojIdol
Fiat Tipo II
Oto moja historia;) Czemu wybralem Tipo: Chcialem kupic uzywane Audi A4 ale przez malutki bagaznik zrezygnowalem (mialem szczescie bo nie wiedzialem wtedy jakie silniki aktualnie robi VAG, opieralem sie na dotychczasowym doswiadczeniu - zawsze mielismy audiczki i starsze silniki byly mega trwale, idealne do gazu, dodatkowo ocynk, wiec ruda nie brala). Wiekszy bagaznik ma audi a8 ale nie udalo sie znalezc w miare pewnego egzemplarza (warto...
~Rados
Fiat Tipo II
Polecam samochód ze względu na wielkość, wygląd i cenę. Znajomi chwalą pojazd za wygląd. Nie spodziewali się że fiat potrafi stworzyć takie ładne nadwozie.
~Mortal
Fiat Tipo II
Największym plusem jest stosunek ceny do tego co dostajemy i wygląd samochodu w wersji sedan
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo II Sedan 1.4 95KM 70kW
8,8
8,9
~gorthaur
Fiat Tipo II
Bardzo fajne autko, jena jest zaskakująca do jakości.
~gregory
Fiat Tipo II
Jak na budzetowe auto jest OK. Wszystko dobrze spasowane,plastiki lepszej jakości, troche wstawek z miękkiego materiału
Fiat Tipo II Sedan