Ocena kierowcy - Fiat Tipo II Sedan

Jakub, 7 lat temu
Rok produkcji 2016
Fiat Tipo II Sedan 1.4 95KM 70kW 2015-2020 - Oceń swoje auto
Po przejechaniu 15 tysięcy kilometrów w 5 miesięcy kupiłbym ponownie. Czytając inne opinię zastanawiam się gdzie innym uciekają litry paliwa (moja wcześniejsza również tutaj jest). Może akurat jest jakaś wadliwa seria. Przez ten okres nie pojawiły się jakiekolwiek usterki. A spalanie jeżdżąc po dużym mieście i wyjeżdżając na trasę mam na poziomie 6,3 - 6,9. Co do silnika, dla których jest za słaby uważam że Po to wymyślono jazdy próbne, żeby zobaczyć jak silnik pracuje. W 5 osób i pełnym bagażem jechałem autostradą w jedną stronę 400 kilometrów i nie brakowało mi mocy.
Wystarczający. Jeżeli ktoś kupując to auto liczył że dostaje sportową limuzynę to grubo się myli. On miał być tani w eksploatacji, w miarę oszczędny. Jak trzeba kogoś wyprzedzić to redukcja o dwa biegi i podkręcić na obrotach. Jak mówią niektórzy "Ten silnik trzeba wyczuć" Przy -28 stopniach odpalił i jazda bezproblemowa.
Wszystko ok. Może przez 10 minut gdy jeździłem nim przy -28 stopniach biegi były lekko twardsze, ale dalej wszystkie wchodziły precyzyjnie i bezgłośnie
Na śniegu dużo od opon jednak ESP bardzo szybko reaguje, a nad autem dobrze się panuje.
Jak w sedanie. Nic dodać nic ująć
Tak jak było wszystko na swoim miejscu. Może powiini umieścić przyciesk otwieranai bagażnika trochę dalej od wspomagania CITY, bo z raz może smi się zdarzyło wcisnąć na parkingu i musiałem lecieć zamykać bagażnik
Nie wiem skąd problemy u niektórych z ogrzewaniem. Jakby ktoś chciał to mogę film nagrać. Auto po zapaleniu, kilkominutowym postoju na "drapanko" i ruszeniu może po dwóch trzech minutach zaczynało się robić przyjemnie. Było wtedy - 28 stopni.
Pasażerowie bardzo zadowoleni. Ja również. Co prawda 3 dorosłe osoby to na dłuższą metę nie jest świetny pomysł ze względu na szerokość auta, jednak na nogi jest sporo miejsca
Trochę przy wyższych prędkościach wiatr daję się we znaki. Tak to wszystko w porządku.
Na razie tanio
Za te pieniądze uważam że to najlepsze nowe auto.
Nie pojawiły się żadne
Również się nie pojawiły