Lista ocen Fiat Tipo II Station Wagon (24) - Karoseria

Na liście zabraknie 23 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adrian
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Wiadomo wygląd rzecz gustu jednemu się podoba drugiemu trochę mniej, ja posiadam kombi w S-design i jest tu kilka smaczków które sprawiają że auto wygląda naprawdę świetnie! Włosi odrobili pracę domową l,jest naprawdę dobrze!
~Ten_Przem
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Samochód jest ładny, i w wybranych wersjach elegancki. Niewtajemniczeni nie uwierzyliby, że za taką cenę można kupić równie duży i elegancki samochód. Jakość lakieru i spasowania bez uwag.
~Adrian
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Pojazd z 2017, nic nie gnije i piszę tutaj o nadwoziu jak i podwoziu. Jedynie zauważyłem że lakier jest delikatny i szybko się "rysuje"
~horilka
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Na razie ciężko powiedzieć, kolor brązowa perła, mocno niepraktyczny, ale ładny. Lina samochodu też ładna, choć chyba daje duży opór powietrzny.
~Kammor
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Mam auto w kolorze granatowym, lakier pięknie się prezentuje. Jednak ogólnie jest... słaby. Bardzo łatwo powstają drobne rysy.
~MARCIN
Station Wagon 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Spasowanie dobre brak rdzy ale auto młode więc zobaczymy jak będzie. Lakier też się trzyma.
~Chipo
Station Wagon 1.6 MultiJet 120KM 88kW
to chyba najsłabszy punkt wszystkich współczesnych aut, nie tylko tipo. bardzo delikatna i cieniutka.
~Mercfan
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Nie wiem jak tam ochrona antykorozyjna bo on nie ma jeszcze nawet dwóch lat więc trzeba poczekać.
~Kammmor
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Za mały przebieg i za krótki okres użytkowania żeby ocenić. Jak na razie nie ma się do czego przyczepić.
Dziennik kosztów dla Fiat Tipo II Station Wagon
9,1