Lista ocen Fiat Tipo II Station Wagon (28) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~FELIX WAWA
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
Fiat srzelił w 10 z tym samochodzikiem . Ładny wygląd cena też ok , no i w podstawowym wyposażeniu wszystko jest klima el szyby itd. Jak ktoś chce mieć nowy samochód a nie szrota z niemiec co to emeryt na działkę jeździł 10 lat i zrobił 50000km a w rzeczywistości latał na tarysie tylko jedno albo dwa zrea zniknęły w transporcie to mogę śmiało polecić ten samochód. Ja osobiście mam kombi lounge z pakietami , ale nawet w podstawie jest ok...
~horilka
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Uznałem, że wolę nowy samochód niż używaną Astrę i daje to frajdę. Fiat nie ryzykował, upchał w wszystko co miał dobrego i taniego i wyszło auto do bólu racjonalne, optymalne. Może nudne, może za każdym razem trzeba się tłumaczyć, co mnie podkusiło, żeby Fiat, ale jeśli nie masz potrzeby przedłużania sobie czegokolwiek, samochodem, to uważam to za słuszny zakup.
~Pawel
Station Wagon 1.4 T-Jet 120KM 88kW
Nie jest źle. Na razie nic nie skrzypi, nie trzeszczy. Boczki drzwi się trochę wycierają po stronie kierowcy. Za tą cenę (wersja lounge) można pomyśleć o toyota auris kombi (ale silnik będzie słabszy) ewentualnie skoda octavia 1.4 tsi liftback. Piszą że skoda pali mniej. Muszę to jakoś zweryfikować bo Polacy na ogół zaniżają spalanie:-)
~Chipo
Station Wagon 1.6 MultiJet 120KM 88kW
z moim wyposażeniem longue, pakiety bezpieczeństwa z aktywnym tempomatem, skóra, regulowane fotele przednie, podgrzewane, ptc, tablet z navi i radiem dab, przyciemniane szyby, lusterko fotochromatyczne czujniki światła i deszczu... całość za ponad 100 tys... to chyba trochę za dużo.
~Kammmor
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Pozytywne zaskoczenie jakością wykonania samochodu i tym co oferuje. Szczerze mówiąc po tej cenie jaką za niego dałem, spodziewałem się że będzie kiepsko a tu pozytywne zdziwienie. Całkowicie poprawny i normalny samochód w cenie niższej aniżeli samochody konkurencji.
~Kuba
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Tak jak wspomniałem - rewelacyjna! Szukałem czegoś innego w tej cenie, ale moim zdaniem Fiat Tipo jest bezkonkurencyjny - przynajmniej Station Wagon czyli kombi. Pojemność bagażnika, wyposażenie, sylwetka przebija konkurencję w tej cenie.
~Ten_Przem
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Tipo nie ma absolutnie żadnej realnej konkurencji, jeśli spojrzymy na stosunek ceny zakupu do oferowanych walorów użytkowych. Zwyczajnie nikt nie oferuje tak dużego samochodu za taką cenę.
~dancjuuusz
Station Wagon 1.6 E-Torq 110KM 81kW
Za auto w wersji POP z kilkoma dodatkami - kolor, podlokietnik, radio bluetooth etc wyszlo mi ok 64 tys PLN - good value for money. Za ta cene nie kupilbym auta z automatem tej wielkosci innej marki.
~Paweł 34 lata
Station Wagon 1.4 95KM 70kW
Rewelacja! W aucie jest mnóstwo twardych plastików ale prawda jest taka że, samochód został tak zaprojektowany że zabardzo nie mamy z nimi styczności. Nic nie trzeszczy nie puka.

Usterki Fiat Tipo II

Fiat Tipo II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Mercfan
Station Wagon 1.4 T-Jet LPG 120KM 88kW
A tutaj to mógłbym poemat cały napisać. Fiat zaorał resztę, pozamiatał i posprzątał. Jakość zupełnie nie współgra z ceną [tak jak w VW tyle że tam odwrotnie] .Szczerze polecam.
Fiat Tipo II Station Wagon