Lista ocen Fiat Ulysse I (15) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 21 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarecki
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Po zakupie musiałem wymienić wszystkie świece żarowe bo nie mogłem go rano /przy -5st.C/ odpalić (ale to przecież części eksploatacyjne), no i oczywiście standardowo rozrząd, wszystkie filtry i płyny (olej silnikowy, olej przekładniowy, płyn hamulcowy i chłodzący), przegląd klimy - czyli typowa eksploatacja a nie usterki.
~[Adam
Van 2.0 132KM 97kW
No....tu ,jak to fiat,czasem sie cos zepsuje,ale to sa wlasnie drobiazgi,glownie w karoserii.Dobrze,ze silnik i zawieszka,to 90% Peugeot.To trwale auto.Znajomy zrobil na taki 1 milon km i dopiero wymienil silnik,no i jezdzi dalej.
~Wojciech
Van 2.1 TD 109KM 80kW
Tu bede tylko chwalił. Jezdze tym autem juz 13 lat, drobne problemy z elektronika chwilowe, czasem szyba nie dzialala,to lampka, to jakis inny szczegol
~rafism3
Van 2.0 121KM 89kW
Jak wspomniałem czasami wkurza awaryjność kilu pirdołek elektrycznych, el. szyby światł przeciwmgielne, tylna wycieraczka itp.
~ksuwala@op.pl
Van 2.0 JTD 109KM 80kW
to auto mnie zawiodło czasami maiłem myśli żeby je spalić psuje sie i samo naprawia jak ktoś ma mocne nerwy to polecam
~Bla_ZeY
Van 2.0 JTD 109KM 80kW
do tej chwili zadnych usterek, pare drobiazgów ale to z winy poprzedniego własciciela
~Olek, aferaETmp.pl
Van 2.0 JTD 109KM 80kW
odpadające i nie najlepiej spasowane plastiki we wnętrzu. Ale to może kwestia samochodu "po stłuczce"
~bpserwis@op.pl
ULYSSE rok 1995 super auto bez awaryjne prawie 250 tys km. bez większych awarii
~Michał
Van 2.0 121KM 89kW
Poluzowana linka mechanizmu otwierania drzwi bocznych. Godzinka pracy i zrobione.
Dziennik kosztów dla Fiat Ulysse I
10,4
~adi1k@vp.pl
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Czasem zacinają się drzwi boczne rozsuwane.