Lista ocen Fiat Ulysse I (17) - Układ jezdny

Na liście zabraknie 19 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~andreejj@wp.pl
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Komfort,komfort i jeszcze raz komfort.porzadna francuska robota.Jak go kupiłem to patrzyłem pod spód czy ma zawieszenie hydropneumatyczne,ale nie, to resorak.Bardzo wydajne wspomaganie kierownicy,duze ugiecie sprezyn.wada jest wrazliwosc na koleiny,moze to wina zbyt szerokich opon 205/65/15
~Michał
Van 2.0 121KM 89kW
Komfortowy, dla wprawnego kierowcy przewidywalny. Lepiej pracuje, gdy auto jest obciążone. Zaskoczyło mnie dobre trzymanie kierunku przy jeździe na wprost. Jak na krajowe warunki jest też trwały, wymieniłem tylko lewy-przedni wachacz ze względu na luzy swożnia po spotkaniu z dziurą.
~[Adam
Van 2.0 132KM 97kW
11olatek,przebieg 138tys,zawieszenie nienaprawiane,zero luzow,nie stuka nie puka,amortyzuje ladnie,promien skretu bdb,lepszy niz w poprzednim miom Orionie.Ani nie za twardy ,ani nie za miekki.
~Wojciech
Van 2.1 TD 109KM 80kW
Zalezy jakie kto ma kryteria. Auto płynie, natomiast na zakretach daje sie we znaki to miekkie zawieszenie, przechył jest spory, na szczescie auto nie ma tendencji do utraty przyczepnosci
~husky
Van 2.0 JTD 109KM 80kW
Układ jezdny jest po prostu dobry - dobrze tłumi nierówności i nie pochyla się za bardzo w zakrętach co jest cechą każdego vana, drobne nierówności pokonuje niezauważenie, w większych nieprzyjemnie rezonuje.
~Darek
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Auto prowoadzi się bardzo dobrze, dobrze zestrojone wspomaganie kierownicy autem płynie się po drodze zawieszenie miękkie trochę niepewne przy pokonywaniu ostrych zakrętów
~adi1k@vp.pl
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Bardzo dobrze się prowadzi po naszych Polskich dziurawych drogach.Dość wytrzymałe i niedrogie w naprawie zawieszenie przednie jak i tylne.
~Jarecki
Van 1.9 TD 90KM 66kW
W zasadzie zawieszenie jest OK, auto dobrze się prowadzi (wspomaganie kierownicy - oczywiście standard), jedynie trochę słaby promień skrętu.
~ksuwala@op.pl
Van 2.0 JTD 109KM 80kW
puka stuka wymieniam wszystko po kolei ale dalej wali mechanicy ręce rozkładają przy skręcaniu zarzuca a niby wszystko jest ok
~Bla_ZeY
Van 2.0 JTD 109KM 80kW
dobre resorowanie, dobrze trzyma się drogi, wygodna jazda przez wiele kilometrów, bardzo zwrotny, łatwe manewrowanie.