Lista ocen Fiat Ulysse I (20) - Wentylacja i ogrzewanie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Jarecki
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Ogrzewanie wydajne - choć ostatniej zimy nie można było tak do końca przetestować. Za to podczas typowo letnich upałów klima (pomimo że manualna) - po prostu bajka, do tego przyciemniane tylne szyby powodujące mnijsze nagrzewanie się wnętrza (mowa o szybach pasażerów 2 i 3 rzędu no i w tylnych 5-drzwiach).
~Duch Dziadka
Van 2.0 JTD 109KM 80kW
...tu jest gorzej wersja z 2002 ma zbyt slaba instalacje i przy zimnych dniach nie dokonca dogrzewa auto tak jak powinno a latem pdobnie jest z klima generalnie da sie to zniesc...dobre dzialanie zapewnia tylko pelna moc ale to powoduje zbyt duzo halasu w aucie...
~[Adam
Van 2.0 132KM 97kW
W normie.Ale na tyl jednak nawiewy nie calkiem daja rady -w trzecim rzedzie troche to powietrze slabo dociera.Ale lepiej ,jak w Galaxym kolegi.Jak wspomnialem przy deszczu przednia szyba troche paruja,ale to sie ,mam nadzieje,da wyeliminowac.
~husky
Van 2.0 JTD 109KM 80kW
Fabryczny dogrzewacz Thermo Top f-my Webasto, jeżeli jest sprawny szybko zagrzewa samochód do temp. optymalnej, biada jeśli nie działa, samochód rozgrzewa się 20 km ! Klimy jeszcze nie sprawdzałem - nie jeździłem samochodem w lato, ogrzewanie super !
~andreejj@wp.pl
Van 1.9 TD 90KM 66kW
schadzacz daje rade ale jak sie planuje podróż nie przekraczajaca 15 min to nie warto włączac tego urzadzenia,bo i tak nie wystudzi wnetrza,wyrazny spadek mocy silnika
~Ulysse-fun
Van 2.1 TD 109KM 80kW
działają sprawnie, gdybym miał samochód w kolorze srebrnym, to nie nagrzewałby się tak bardzo jak granatowy, ale klima i ogrzewanie bardzo wydajne
~adi1k@vp.pl
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Ogrzewanie jest wyśmienite, nawiewy powietrza są dobrze rozplanowane, Klima choć manualna działa wydajnie i bez zarzutu.
~bpserwis@op.pl
Van 2.0 121KM 89kW
w czasie deszczu parują szyby ale po włączeniu klimy wszystko znika .Ogrzewanie -grzeje Klima chłodzi jest O.K.
~Michał
Van 2.0 121KM 89kW
Świetne ogrzewanie zimą, bardzo wydajna klimatyzacja latem. Dla wielu modeli z tego okresu może służyć za wzór.
Dziennik kosztów dla Fiat Ulysse I
10,4
~Ulyssezg
Van 1.9 TD 90KM 66kW
Auto potrzebuje bardzo dużo czasu na schłodzenie wnętrza mimo sprawnej klimy (za mało nawiewu na tyła auta).