Lista ocen Fiat Uno I (216)

3,3
~SOLIDNA RECENZJA ZYBIEGO
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Niestety nie polecam tego wytworu włoskiej techniki. Mnogość ciągłych usterek, raz większych, a raz mniejszych skutecznie zniechęciły mnie do UNA. Niby części sa tanie, ale nalezy pamietać że mechanicy ZDZIERAJĄ STRASZNIE a ich fachowość często (nie zawsze) pozostawia wiele do życzenia. Można samemu naprawiać, ale nie w zimie:/ w lecie już prościej. Jednak uno zastępuje maluchy w Polsce, a jest chyba od nich lepsze. Póki co jeżdze nim:]
~Darek Trznadel
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Przyjemny samochodzik za niską cenę i w sam raz do miasta, dla niewymagajacych równiez i na trasę.
3,1
~tomek r.
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
powinien się mniej psuć, miałem wczesniej 3 japończyki, jeden 10 letni ale takich awarii nigdy nie miałem jak we fiaciorku; jest to samochód potwornie prosty, bez żadnych wodotrysków, jako autko w mieście do pracy spisuje się doskonale, jako samochód na wakację odradzam z całą stanowczością;
2,8
~bartek ohv91@wp.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
pasmo nieszczesc klopotow i skarbonka bez dna to UNO ten model to mieszanka chyba wszystkich fiatow czesci pasuja od roznych modeli nie do kazdego uno pasuja czesci od uno nawet mi to powiedzieli w serwisie fiata, szoda pisac ja sie bardzo zawiodlem na tym samochodzie porobilem w nim wszystko co mi sie walilo palilo itd a teraz podobno dobrze komus sluzy w bielsku
~Adam, ammk79@wp.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
po 7 latach całkowicie niezawodny bez żadnych wycieków; nieobciążony radzi sobie z lekkim autkiem w miarę dobrze, obciążony miewa spore trudności z elastycznością w trasie,ale w końcu to 1.0 o mocy 45KM; (Silnik)
~ves
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Bardzo dobry samochodzik. To auto przy właściwej eksploatacji i terminowej wymianie zużywających się elementów jest ekonomiczne, ma całkiem przyzwoite osiągi, dobrze się prowadzi, jest całkiem wygodne dla 2 osób i całkiem ładnie wygląda.
3,4
~Joshi (Sebastian Bromirski)
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Podsumowując, mocna czwórka (4). Przynajmniej narazie mam taką opinię o tym autku, zobaczymy jaka będzie, gdy przeminie zauroczenie pierwszym samochodem :P
3,7
~zibidaro
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
nigdy nie żałowałem, że go kupiłem mam go od pięciu lat, myślałem o zmianie na większy, ale przy ewentualnej sprzedaży niewiele można za niego uzyskać /r.1993/dlatego chyba jeszcze trochę pojeżdżę, Pali bez problemu nawet przy obecnych mrozach, trochę zaczęła go brać rdza przy progu drzwi kierowcy/tylko kierowcy/,trochę lakier zmatowiał /całe swoje życie spędził pod chmurką/ trochę porwało się siedzenie/tylko kierowcy/, patrząc na ceny części...
3,8
~mog@fiber.net.pl
Hatchback 1.1 55KM 40kW
W miedzy czasie konieczny był remont kapitalny, ale tylko i wyłącznie z powodu przegrzania silnika (welokrotnego niestety). Auto nadal sprawuje się doskonale zachwyca wielu właścicieli nowszych aut swoją dynamiką, zwinnoscią, i tym, co budzi szczególny podziw, jak tak mały samochód może siętak doskonale trzymaćdrogi - doświadczeni kierowcy oceniają jego "przylepność" do drogi, jako doskonałe. Jednak pragne podkreślić, że zostały także...
Dziennik kosztów dla Fiat Uno I
8,6
~killer666
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Gdyby nie 3 drzwi (u mnie), to dobry pojazd na tanie auto rodzinne. Z tyłu miejsca tyle, co w nowych, o klasę większych autach i bagażnik tak samo. Limuzyna toto nie jest, ale nie boi się też dalszej trasy. Za to do miasta - w sam raz. Mały problem z parkowaniem. Dobrze wyczuć gabaryty auta. Pozbyłem sie swojego przez rozbicie, bo tak bym nim dalej jeździł, dopóki by się sam nie rozpadł:))