Lista ocen Fiat Uno I (76) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 140 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Bartosz
Hatchback 0.9 45KM 33kW
W aucie jest strasznie głośno , więc na posłuchanie radia albo rozmawianie nie ma mowy,ale jeśli masz zainstalowane porządne radio i kolumny to radio będzie słychać jeśli puścisz je na ful.Jest jeszcze jeden wariant możesz uszczelnić szyby i różne klapy prowadzące do silnik . No to życzę cichych momentów w aucie .
~Joshi (Sebastian Bromirski)
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Dla mnie porażka ale mam usprawiedliwienie - posiadam typowy tuningowy wydech remusa, wielkością przypominający wydechy z Jelcza czy Stara :) Stąd naprawdę ogromny hałas przy wyższych obrotach. Powyżej 90-100 km/h zaczyna się słyszeć powiewy wiatru...
~Mysza
Hatchback 1.3 Turbo i.e. 105KM 77kW
W czasie spokojnej jazdy po mieście jest ok ale jak wyjedzie się na drogę ekspresową to na 5 biegu przy ok 90 - 110 km/h po jakichś 15 minutach zaczyna dokuczać wycie silnika + powietrza.
~Darek Trznadel
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Przeciętnie. Słychać silnik, ale na szzęście jest to przyjemny chrapot. Gorzej jeżeli będziemy jechać ponad 120km/h wtedy hałas nie ustępuje i jest dość irytujący dla naszych uszu.
~Przembal@wp.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Standardowe wyciszenie jest przeciętne - pozostawia wiele do życzenia ale od czego jest chwila wolnego czasu i mata bitumiczna i zaczyna sie robić przyjemnie cicho w samochodize
~eryk_77
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
o ile rura wydechowa dobrze umocowana i dobrze działa to auto wzglęsnie ciche, twarde zawieszenie powoduje huki podczas przejeżdzania przez przeszkody
~Małolat
Hatchback 1.5 i 75KM 55kW
Bardzo cicho chodzi i nic nie gwiżdze na uszczelkach i drzwiach. Z tyłu stuka lekko ale to wina niewymienionej ramki a rejestracje;)
~ves
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Samochód jest dość głośny. Polecam wyciszyć drzwi, wymienić uszczelki szyb przednich na nowe, i pomyśleć nad konserwacją zamków.
~BaD_redViPER - PSYCHO SQAD, pshemo83@poczta.onet.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
niewiem, nieslysze :D glosniki (700W + 250W) zaglooszaja wady, ktoorych praktycznie niema, jest cichutko tylko lekki szum kool
~Krzysiek
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Przy 3,5-4 tys. obrotów jest głośno. Jeśli ktoś lubi posłuchać silnika to napewno będzie zadowolony.