Lista ocen Fiat Uno I 1.0 i 45KM 33kW 1985-1989 (53) - Bezawaryjność (drobiazgi)

Na liście zabraknie 86 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Adam, ammk79@wp.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Największym mankamentem samochodu jest słaba jakość lakieru-pojawia się dużo odpryskówi; Uno lubi sobie tu i ówdzie popiskiwać i postukiwać,ale trzyma formę-popsuł się silnik wycieraczek z przodu; dość często przepalają się żarówki;wymieniłem bak paliwa i miske olejową,ale wiedziałem,że tak będzie i się nie zdziwiłem;wymianie podlegało łożysko prawego przedniego amortyzatora i osłona przegubu i to by było na tyle. Na krawędziach drzwi pojawia...
~tomek r.
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
przepalają się żarówki na konsoli, cieknie spod uszczelki przeniej szyby i z pod maski - woda wlatuje do środka na dywanik, to mnie najabardziej denerwuje; czytałem isłyszałem że to nagminna usterka uniacza; można to jakoś uszczelnić ale nie wiem jak; pewnego dnia miałem po deszczu 3 cm wody na podłodze; to chyba lekka przesada
~Krzysiek
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
W trasie nigdy mnie nie zawiódł. Przez 5 lat byłem 4 razy nad morzem, 2 razy na Mazurach. Zawsze wracałem bez problemów. Nigdy mi nie staną po drodze. Od czasu do czasu popsuje się jakiś drobiazg np. kierunkowskaz.
~Darek Trznadel
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Z drobiazgów jak juz wspomniałem padał regularnie co rok podciśnieniomierz - 40zł. Co jakiś czas uszkodzeniu ulegał prawy wahacz, stukało i pukało na nierównościach - nowy zamiennik 70zł.
~eryk_77
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
no miewa awarie, cale szczescie jest to auto tak proste w konstukcji ze wszelkie naprawy sa nieskomplikkowane, ale w tym roczniku potrafi co jakis czas nawalac regularnie co raz to inna pierdułka
~pkietrys@vp.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Najczęściej drobiazgi. Trza dbać o olej i płyn ale to jak w każdym samochodzie. Ja miałem min płynu i kopałem go, teraz mam najprawdopodobniej pierścienie do wymiany... bierze olej:(
~kierowca bombowca
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
3 razy wymieniałem tłumik końcowy, zerwany pasek rozrządu ale naszczeście bez konsekwencji, zerwana linka gazu, przepalenie sie instalacji ogrzewania tylnej szyby.
~leho@op.pl
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
przy tym przebiegu czasem coś się zepsuje, ale jakichś uciążliwości ze strony drobnych awarii nie pamiętam, auto mam od początku - 14 lat
~Joshi (Sebastian Bromirski)
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
Mam te autko kilka dni dopiero, ale jak narazie jest ok. Nic się nie psuje, odpala na pierwszym przekręceniu kluczyka, ogólnie jest dobrze :)

Usterki Fiat Uno I

Fiat Uno I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Artuross
Hatchback 1.0 i 45KM 33kW
silnik mnie nigdy nie zawiódł. co najwazniejsze jest bezkolizyjny. zawieszenie często musze naprawiac bo wybija sie z prawej strony w wahaczu tuleja.